1. Małgorzata Zagozda – język angielski
2. Agnieszka Pabin – gimnastyka korekcyjna
3. Marcelina Góralczyk – zajęcia taneczne
4. Joanna Sieczkowska – język angielski
5. Ewa Drapińska – logorytmika
6. Marta Traczyk – logorytmika
7. Lidia Idczak - logorytmika
Zajęcia z pedagogiem p. Mariuszem Kowalskim – od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00 – 13.00
Zajęcia z psychologiem p. Edytą Nita – wtorki i czwartki w godz. 14.15 – 16.45
PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH od 03.09.2012 r.
GRUPA |
PONIEDZIAŁEK |
WTOREK |
ŚRODA |
CZWARTEK |
PIĄTEK |
||
Rodzaje zajęć |
Rodzaje zajęć |
Rodzaje zajęć |
Rodzaje zajęć |
Rodzaje zajęć |
|||
I (I) A.Pińkowska M. Wojewoda |
10.45-11.15 j.ang. 10.15-10.45 logorytm. |
9.30-10.00 gim.korek. |
10.45-11.15 j.ang. |
9.30-10.00 zaj. tan. |
10.20 – 10.50 logorytmika |
||
II ( I) A.Pińkowska M. Wojewoda |
10.15-10.45 j.ang. 10.45-11.15 logorytm. |
12.30-13.00 gim.kor. |
10.15-10.45 j.ang. |
12.30-13.00 zaj.tan. |
9.50 – 10.20 logorytmika |
||
III (II) H. Kopczyńska |
8.00-8.30 j.ang. 9.15-9.45 logorytm. |
8.00-8.30 j.ang. 10.00-10.30 gim.kor. |
|
10.00-10.30 zaj.tan. |
9.20 – 9.50 logorytmika |
||
IV (II) H. Kopczyńska |
9.45-10.15 j.ang. 8.00-8.30 logorytm. |
9.30-10.00 zaj.tan. |
9.45-10.15 j.ang. 12.30-13.00 gim.kor. lub 13.00-13.30 |
|
10.50 – 11.20 logorytmika |
||
V (III) M.Kaczorowska |
12.45-13.15 logorytm. |
10.30-11.00 gim.kor. 11.00-11.30 logorytm. |
8.00-8.30 j.ang. |
8.00-8.30 j.ang. 10.30-11.00 zaj.tan. |
|
|
|
VI (III) M.Kaczorowska |
9.15-9.45 j.ang. |
10.00-10.30 zaj.tan. 12.15-12.45 logorytm. |
9.15-9.45 j.ang. |
8.00-8.30 gim.kor. 10.30-11.00 logorytm. |
|
|
|
VII (IV i VI) I.Kołodziejska M. Kolonko |
13.00-13.30 j.ang. 12.30-13.00 logorytm. |
11.00-11.30 gim.kor. |
13.00-13.30 j.ang. |
11.00-11.30 zaj.tan. |
12.20- 12.50 logorytmika |
|
|
VIII (IV i V) I.Kołodziejska D. Wasiak |
8.00-8.30 j.ang. 9.45-10.15 logorytm. |
13.00-13.30 gim.kor. |
8.00-8.30 j.ang. |
13.00-13.30 zaj.tan. |
8.00 – 8.30 logorytmika |
|
|
IX Europrzedszkolaki |
15.30-16.00 logorytm. 15.00-15.30 j.ang. |
13.30-14.00 gim.kor. 15.30-16.00 j.ang. |
15.30-16.00 logoryt. |
14.00-14.30 zaj.tan. |
|
|
|
X Europrzedszkolaki |
15.30-16.00 j.ang. 16.00-16.30 logorytm. |
14.00-14.30 gim.kor. 16.00 -16.30 j.ang. |
16.00-16.30 logoryt. |
13.30-14.00 zaj.tan. |
|
|
|