Od 02.09.2013 r. do Przedszkola nr 1 w Kłodawie, do grupy „Europrzedszkolaków z Solnej Doliny” dołączyło czternaścioro dzieci. Zarówno te dzieci jak i pozostałe dzieci z Przedszkola nr 1 w Kłodawie w wieku 3-5 lat rozpoczęły po przerwie wakacyjnej zajęcia dodatkowe z języka angielskiego, logorytmiki, zajęcia taneczne oraz zajęcia z gimnastyki korekcyjnej. Do przedszkola dołączyły również dzieci, które zaczynają dopiero edukację przedszkolną, dzieci te również będą korzystały z zajęć dodatkowych w ramach projektu.
04.09.2013 r odbyło się spotkanie informacyjno-promocyjne. Podczas spotkania został przypomniany cel i główne założenia projektu. Rodzice nowo przyjętych dzieci otrzymali formularze zgłoszeniowe.
PLAN ZAJĘĆ:
PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH DLA DZIECI 3-5-LETNICH ZWIĄZANYCH Z REALIZACJĄ PROJEKTU
„EUROPRZEDSZKOLAKI Z SOLNEJ DOLINY” W ROKU SZK. 2013/14. ZAJĘCIA ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ
DO 30 LISTOPADA2013R
1. MAŁGORZATA ZAGOZDA – JĘZYK ANGIELSKI
2. AGNIESZKA PABIN – GIMNASTYKA KOREKCYJNA
3. MARCELINA GÓRALCZYK – ZAJĘCIA TANECZNE
4. JOANNA SIECZKOWSKA – JĘZYK ANGIELSKI
5. EWA DRAPIŃSKA – LOGORYTMIKA
6. MARTA TRACZYK – LOGORYTMIKA
7. LIDIA IDCZAK - LOGORYTMIKA
8. ZAJĘCIA Z PEDAGOGIEM P. NATALIĄ GAJ – WTOREK 10.00 – 14.00 CZWARTEK 8.00 - 14.00 PIĄTEK 8.00 – 16.00
9. ZAJĘCIA Z PSYCHOLOGIEM P. EDYTĄ NITĄ – WTOREK 15.00 – 16.00 CZWARTEK 14.30 – 16.00 PIĄTEK 13.30 – 16.00
PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH
GRUPA ZAJĘCIOWA |
PONIEDZIAŁEK |
WTOREK |
ŚRODA |
CZWARTEK |
PIĄTEK |
Rodzaje zajęć |
Rodzaje zajęć |
Rodzaje zajęć |
Rodzaje zajęć |
Rodzaje zajęć |
|
I (oddział I) M. Wojewoda M. Kolonko |
10.15-10.45 logorytm. 10.45-11.15 j.ang.
|
9.30-10.00 gim.korek. |
10.45-11.15 j.ang. |
9.30-10.00 zaj. taneczne |
10.20 – 10.50 logorytmika |
II (oddział I) M. Wojewoda M. Kolonko |
10.15-10.45 j.ang. 10.45-11.15 logorytm. |
12.30-13.00 gim.kor. |
10.15-10.45 j.ang. |
12.30-13.00 zaj.taneczne |
9.50 – 10.20 logorytmika |
III (oddział II) A. Pińkowska |
8.00-8.30 j.ang. 9.15-9.45 logorytm. |
10.00-10.30 gim.kor. 10.30-11.00 j.ang. |
|
10.00-10.30 zaj.taneczne |
9.20 – 9.50 logorytmika |
IV (oddział II) A. Pińkowska |
8.00-8.30 logorytm. 9.45-10.15 j.ang.
|
10.30-11.00 zaj.taneczne |
9.45-10.15 j.ang. 12.30-13.00 gim.kor. lub 13.00-13.30 |
|
10.50 – 11.20 logorytmika |
V (oddział III) H. Kopczyńska |
|
10.30-11.00 gim.kor. 11.00-11.30 logorytm. |
13.00-13.30 logorytm. |
8.00-8.30 j.ang. 10.30-11.00 zaj.taneczne |
9.30-10.00 j.ang. |
VI ( oddział III) H. Kopczyńska
|
9.15-9.45 j.ang. 12.45-13.15 logorytm. |
10.30-11.00 logorytm. 11.00-11.30 zaj.taneczne |
9.15-9.45 j.ang. |
8.00-8.30 gim.kor. |
|
VII (oddział IV i VI) I.Kołodziejska D. Wasiak |
12.30-13.00logorytm. 13.00-13.30 j.ang.
|
11.00-11.30 gim.kor. |
13.00-13.30 j.ang. |
11.00-11.30 zaj.taneczne |
12.20- 12.50 logorytmika |
VIII (oddział IV i V) I.Kołodziejska M.Kaczorowska |
8.00-8.30 j.ang. 9.45-10.15 logorytm. |
13.00-13.30 gim.kor. |
8.00-8.30 j.ang. |
13.00-13.30 zaj.taneczne |
8.00 – 8.30 logorytmika |
IX Europrzedszkolaki Ż. Szymańska |
15.00-15.30 j.ang. 15.30-16.00 logorytm. |
13.30-14.00 gim.kor. 15.30-16.00 j.ang. |
15.30-16.00 logoryt. |
14.00-14.30 zaj.taneczne |
|
X Europrzedszkolaki Ż. Szymańska |
15.30-16.00 j.ang. 16.00-16.30 logorytm. |
14.00-14.30 gim.kor. 16.00 -16.30 j.ang. |
16.00-16.30 logoryt. |
13.30-14.00 zaj.taneczne |
|
GRUPA ZAJĘCIOWA I (3-LATKI )- P. M. Wojewoda, M. Kolonko Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –WTOREK 10.00 – 14.00 CZWARTEK 8.00 - 14.00 PIĄTEK 8.00 – 14.00Konsultacje z psychologiem p. Edyta Nita – WTOREK 15.00 – 16.00; CZWARTEK 14.30 – 16.00 PIĄTEK 13.30 – 16.00 |
||
DNI TYGODNIA |
ZAJĘCIA DODATKOWE |
GODZINY ZAJĘĆ |
Poniedziałek |
Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda Logorytmika p. Lidia Idczak |
10.45 – 11.15 10.15 – 10.45 |
Wtorek |
Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin |
9.30 – 10.00 |
Środa |
Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda |
10.45 – 11.15 |
Czwartek |
Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk |
9.30 – 10.00 |
Piątek |
Logorytmika p. Lidia Idczak |
10.20 – 10.50 |
GRUPA II (3-LATKI )- P. M. Wojewoda, M. Kolonko Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –WTOREK 10.00 – 14.00 CZWARTEK 8.00 - 14.00 PIĄTEK 8.00 – 14.00Konsultacje z psychologiem p. Edyta Nita – WTOREK 15.00 – 16.00; CZWARTEK 14.30 – 16.00 PIĄTEK 13.30 – 16.00 |
||
DNI TYGODNIA |
ZAJĘCIA DODATKOWE |
GODZINY ZAJĘĆ |
Poniedziałek |
Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda Logorytmika p. Lidia Idczak |
10.15 – 10.45 10.45-11.15 |
Wtorek |
Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin |
12.30 – 13.00 |
Środa |
Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda |
10.15 – 10.45 |
Czwartek |
Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk |
12.30 – 13.00 |
Piątek |
Logorytmika p. Lidia Idczak |
9.50 – 10.20 |
GRUPA ZAJĘCIOWA III (4-LATKI )- P. A. Pińkowska
DNI TYGODNIA |
ZAJĘCIA DODATKOWE |
GODZINY ZAJĘĆ |
Poniedziałek |
Jęz. angielski p. Joanna Sieczkowska Logorytmika p. Lidia Idczak
|
8..00 – 8.30 9.15 – 9.45 |
Wtorek |
Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin Jęz. angielski p. Joanna Sieczkowska |
10.00 – 10.30 10.30 – 11.00 |
Środa |
|
|
Czwartek |
Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk
|
10.00 – 10.30
|
Piątek |
Logorytmika p. Lidia Idczak
|
9.20 – 9.50 |
Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –WTOREK 10.00 – 14.00 CZWARTEK 8.00 - 14.00 PIĄTEK 8.00 – 14.00
Konsultacje z psychologiem p. Edyta Nita – WTOREK 15.00 – 16.00; CZWARTEK 14.30 – 16.00 PIĄTEK 13.30 – 16.00
GRUPA ZAJĘCIOWA IV (4-LATKI )- P. A. Pińkowska
DNI TYGODNIA |
ZAJĘCIA DODATKOWE |
GODZINY ZAJĘĆ |
Poniedziałek |
Logorytmika p. Lidia Idczak Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda |
8.00-8.30 9.45 – 10.15 |
Wtorek |
Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk
|
10.30 – 11.00 |
Środa |
Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin |
9.45 – 10.15 12.30 – 13.00 |
Czwartek |
|
|
Piątek |
Logorytmika p. Lidia Idczak
|
10.50-11.20 |
Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –WTOREK 10.00 – 14.00 CZWARTEK 8.00 - 14.00 PIĄTEK 8.00 – 14.00
Konsultacje z psychologiem p. Edyta Nita – WTOREK 15.00 – 16.00; CZWARTEK 14.30 – 16.00 PIĄTEK 13.30 – 16.00
GRUPA ZAJĘCIOWA V (5-LATKI )- P. H. KOPCZYŃSKA
DNI TYGODNIA |
ZAJĘCIA DODATKOWE |
GODZINY ZAJĘĆ |
Poniedziałek |
|
|
Wtorek |
Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin Logorytmnika p. Ewa Drapińska |
10.30 – 11.00 11.00 – 11.30 |
Środa |
Logorytmnika p. Ewa Drapińska
|
13.00 – 13.30 |
Czwartek |
Jęz. angielski p. Joanna Sieczkowska Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk
|
8.00 – 8.30 10.30 – 11.00 |
Piątek |
Jęz. angielski p. Joanna Sieczkowska
|
9.30 – 10.00
|
Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –WTOREK 10.00 – 14.00 CZWARTEK 8.00 - 14.00 PIĄTEK 8.00 – 14.00
Konsultacje z psychologiem p. Edyta Nita – WTOREK 15.00 – 16.00; CZWARTEK 14.30 – 16.00 PIĄTEK 13.30 – 16.00
GRUPA ZAJĘCIOWA VI (5-LATKI )- P. H. KOPCZYŃSKA
DNI TYGODNIA |
ZAJĘCIA DODATKOWE |
GODZINY ZAJĘĆ |
Poniedziałek |
Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda
|
9.15 – 9.45
|
Wtorek |
Logorytmnika p. Ewa Drapińska Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk
|
10.30 – 11.00 11.00 – 11.30 |
Środa |
Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda
|
9.15 – 9.45
|
Czwartek |
Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin
|
8.00 – 8.30 |
Piątek |
Logorytmnika p. Ewa Drapińska |
12.30 – 13.00
|
Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –WTOREK 10.00 – 14.00 CZWARTEK 8.00 - 14.00 PIĄTEK 8.00 – 14.00
Konsultacje z psychologiem p. Edyta Nita – WTOREK 15.00 – 16.00; CZWARTEK 14.30 – 16.00 PIĄTEK 13.30 – 16.0
GRUPA zajęciowa VII (5-LATKI )- P. I. KOŁODZIEJSKA, D. WASIAK
DNI TYGODNIA |
ZAJĘCIA DODATKOWE |
GODZINY ZAJĘĆ |
Poniedziałek |
Logorytmika p. Lidia Idczak Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda |
12.30-13.00 13.00 – 13.30 |
Wtorek |
Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin
|
11.00 – 11.30 |
Środa |
Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda
|
13.00 – 13.30 |
Czwartek |
Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk
|
11.00 – 11.30 |
Piątek |
Logorytmika p. Lidia Idczak
|
12.20-12.50 |
Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –WTOREK 10.00 – 14.00 CZWARTEK 8.00 - 14.00 PIĄTEK 8.00 – 14.00
Konsultacje z psychologiem p. Edyta Nita – WTOREK 15.00 – 16.00; CZWARTEK 14.30 – 16.00 PIĄTEK 13.30 – 16.00
GRUPA zajęciowa VIII (5-LATKI )- P. I. KOŁODZIEJSKA, M. KACZOROWSKA
DNI TYGODNIA |
ZAJĘCIA DODATKOWE |
GODZINY ZAJĘĆ |
Poniedziałek |
Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda Logorytmika p. Lidia Idczak |
8.00 – 8.30 9.45-10.15 |
Wtorek |
Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin
|
13.00 – 13.30 |
Środa |
Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda
|
8.00 – 8.30 |
Czwartek |
Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk
|
13.00 – 13.30 |
Piątek |
Logorytmika p. Lidia Idczak |
8.00-8.30
|
Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –WTOREK 10.00 – 14.00 CZWARTEK 8.00 - 14.00 PIĄTEK 8.00 – 14.00
Konsultacje z psychologiem p. Edyta Nita – WTOREK 15.00 – 16.00; CZWARTEK 14.30 – 16.00 PIĄTEK 13.30 – 16.00
GRUPA ZAJĘCIOWA IX ( 3-5-LATKI EUROPRZEDSZKOLAKI )- P. Ż. SZYMAŃSKA
DNI TYGODNIA |
ZAJĘCIA DODATKOWE |
GODZINY ZAJĘĆ |
Poniedziałek |
Logorytmika p. Marta Traczyk Jęz. angielski p. Joanna.Sieczkowska |
15.30 – 16.00 15.00 – 15.30 |
Wtorek |
Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin Jęz. angielski p. Joanna.Sieczkowska |
13.30 – 14.00 15.30 – 16.00 |
Środa |
Logorytmika p. Marta Traczyk
|
15.30 – 16.00 |
Czwartek |
Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk
|
14.00 – 14.30 |
Piątek |
|
|
Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –WTOREK 10.00 – 14.00 CZWARTEK 8.00 - 14.00 PIĄTEK 8.00 – 14.00
Konsultacje z psychologiem p. Edyta Nita – WTOREK 15.00 – 16.00; CZWARTEK 14.30 – 16.00 PIĄTEK 13.30 – 16.00
GRUPA ZAJĘCIOWA X ( 3-5-LATKI EUROPRZEDSZKOLAKI )- P. Ż. SZYMAŃSKA
DNI TYGODNIA |
ZAJĘCIA DODATKOWE |
GODZINY ZAJĘĆ |
Poniedziałek |
Jęz. angielski p. Joanna.Sieczkowska Logorytmika p. Marta Traczyk |
15.30 – 16.00 16.00 – 16.30 |
Wtorek |
Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin Jęz. angielski p. Joanna.Sieczkowska |
14.00 – 14.30 16.00 – 16.30 |
Środa |
Logorytmika p. Marta Traczyk |
16.00 – 16.30
|
Czwartek |
Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk |
13.30 – 14.00
|
Piątek |
|
|
Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –WTOREK 10.00 – 14.00 CZWARTEK 8.00 – 16.00 PIĄTEK 8.00 – 16.00
Konsultacje z psychologiem p. Edyta Nita – WTOREK 15.00 – 16.00; CZWARTEK 14.30 – 16.00 PIĄTEK 13.30 – 16.00