Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian

Spotkanie sprawozdawczo - wyborcze w OSP Kłodawa

Email Drukuj PDF

003-DSC 071323 stycznia 2016 r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze jednostki OSP Kłodawa za rok 2015. V-ce Prezes druh Tomasz Barański przedstawił sprawozdanie jednostki OSP Kłodawa w którym zapoznano druhów i gości czym zajmował się zarząd OSP w minionym roku. W bieżącym roku kłodawscy strażacy za cel postawili sobie pozyskanie środków na zakup nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego oraz dalszą modernizację naszej remizy. Na zebraniu zostały wybrane nowe władze naszej jednostki, które przedstawiają się następująco:

Prezes - Tomasz Barański,

V- ce Prezes - Maciej Taczanowski
Naczelnika - Michalak Tomasz
Z- ca Naczelnika - Dawid Banasiak
Skarbnik - Mateusz Kaczmarek
Sekretarz - Paweł Janikowski
Gospodarz - Wojciech Matczak
Kronikarz - Marcin Taczanowski
Członek - Augustyniak Przemysław.
Skład komisji rewizyjnej przedstawia się następująco:
Przewodniczący - Włodzimierz Sarnociński
Sekretarz - Paweł Krysztofowicz
Członek - Andrzej Szczukiecki.
Druhom seniorom, którzy skończyli pracę w zarządzie naszej jednostce zostały wręczone pamiątkowe grawery.
Podczas zebrania zostały również rozdane odznaki dla członków OSP i MDP oraz statuetki dla strażaków, którzy najczęściej brali udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych.

Fotorelacja:

Życie w Kłodawie Aktualności Spotkanie sprawozdawczo - wyborcze w OSP Kłodawa

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki

 

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Używamy cookies, żeby zrozumieć w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i dostosować ją tak, aby korzystanie z niej było dla nich przyjemniejsze i ciekawsze. Stosujemy cookies także w celach reklamowych i statystycznych. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z nami reklamodawców oraz przez firmy badawcze.W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk