Konkurencje techniczne: Kata i Kobudo rozegrano systemem mieszanym, t.j. eliminacje oceniano punktowo do wyłonienia najlepszych czwórek, a półfinały i finały pucharowo z użyciem chorągiewek. Konkurencje walki: Lekki kontakt i Semi-knockdown w całości przeprowadzono systemem pucharowym.
W ramach imprezy Gmina Kłodawa i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kłodawie realizowała Program Profilaktyczny pt. "Zdrowe ciało, zdrowy duch, zdrowe relacje". Podczas obchodów Gminnych Dni Sportu i Profilaktyki, tradycyjnie już, dostępne było stoisko informacyjno - konsultacyjne w zakresie profilaktyki uzależnień i przeciwdziałania przemocy. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali bezpłatny posiłek, drożdżówkę oraz wodę mineralną.
Wyniki i galeria zdjęć:
WYNIKI
Konkurencja KATA
Kategoria Dziecko (do 8 lat)
1. Świątek Bartosz, Konin
2. Spychała Mikołaj, Rychwał
3. Mruk Monika, Koło
Kategoria Dziecko Starsze (do 10 lat), dziewczęta
1. Kozłowska Zuzanna, Łódź
2. Niżewska Maja, Koło
3. Arczewska Maria, Legionowo i Sosin Oliwia, Łódź
Kategoria Dziecko Starsze (do 10 lat), chłopcy
1. Karolak Kacper, Konin
2. Jabłoński Aleksander, Łódź
3. Nowakowski Bartosz, Koło i Śliwowski Oskar, Kłodawa
Kategoria Młodziczki (do 12 lat)
1. Szczepańska Adrianna, Łódź
2. Bartoszek Klaudia, Łódź
3. Kowalczyk Zuzanna, Konin i Ufnal Lena, Legionowo
Kategoria Młodzicy (do 12 lat)
1. Kulisz Fabian, Turek
2. Piątkowski Marcin, Łódź
3. Szostak Mateusz, Koło i Karolak Piotr, Łódź
Kategoria Juniorka Młodsza (do 14 lat)
1. Marcinkowska Natalia, Łódź
2. Tomaszewska Julia, Konin
3. Kwiatkowska Dominika, Legionowo i Kwiatkowska Aleksandra, Legionowo
Kategoria Junior Młodszy (do 14 lat)
1. Czajkowski Szymon, Konin
2. Ogrodowczyk Kacper, Turek
3. Niedbała Mateusz, Legionowo i Frontczak Olgierd, Konin
Kategoria Juniorka (do 16 lat)
1. Muraszewska Anita, Kłodawa
2. Fister Inga, Piotrków Trybunalski
3. Andrzejewska Wiktoria, Kłodawa i Wasielewska Maria, Koło
Kategoria Junior (do 16 lat)
1. Matczak Patryk, Łódź
2. Jagła Bartosz, Łódź
3. Józefiak Wiktor, Turek i Kaczmarek Igor, Turek
Kategoria Juniorzy Starsi (do 18 lat)
1. Królikowska Natalia, Kłodawa
2. Kuśmierczak Martyna, Turek
3. Tyszko Julia, Piotrków Trybunalski i Polus Kacper, Turek
Konkurencja KOBUDO
Kategoria Juniorzy (do 16 lat)
1. Wasielewska Maria, Koło
2. Muraszewska Anita, Kłodawa
3. Józefiak Wiktor, Turek
Kategoria Juniorzy Starsi (do 18 lat)
1. Królikowska Natalia, Kłodawa
2. Polus Kacper, Turek
3. Kuśmierczak Martyna, Turek
Konkurencja LEKKI KONTAKT
Kategoria Młodzik (do 12 lat)
do 35 kg
1. Przybylski Juliusz, Legionowo
2. Tomaszewski Mateusz, Konin
3. Kobierski Hubert, Konin i Szostak Mateusz, Koło
do 40 kg
1. Janiak Adam, Konin
2. Zalewski Oliwier, Konin
do 45 kg
1. Łaski Adrian, Legionowo
2. Augustyniak Szymon, Konin
3. Owczarek Mateusz, Piotrków Trybunalski i Golla Aleksander, Legionowo
do 50 kg
1. Waberski Adam, Koło
2. Szporak Maciej, Piotrków Trybunalski
3. Jarosiński Gabriel, Legionowo i Odrzygóźdź Jędrzej, Legionowo
powyżej 50 kg
1. Kowalczykiewicz Kacper, Konin
2. Kafar Amadeusz, Piotrków Trybunalski
Kategoria Młodziczki (do 12 lat)
do 40 kg
1. Bartoszek Klaudia, Łódź
2. Wiśniewska Martyna, Koło
3. Mekwińska Antonina, Piotrków Trybunalski
do 45 kg
1. Kowalczyk Zuzanna, Konin
2. Furtak Daria, Rychwał
Kategoria Junior Młodszy (do 14 lat)
do 45 kg
1. Frontczak Olgierd, Konin
2. Borowski Hubert, Kłodawa
3. Bałdys Hubert, Kłodawa i Spychała Maksymilian, Rychwał
do 50 kg
1. Mazurkiewicz Adam, Piotrków Trybunalski
2. Klapczyński Igor, Koło
do 55 kg
1. Ogrodowczyk Kacper, Turek
2. Skłucki Aleksander, Legionowo
powyżej 60 kg
1. Czajkowski Szymon, Konin
2. Skrzypczak Kacper, Kłodawa
Kategoria Juniorka Młodsza (do 14 lat)
do 40 kg
1. Wilińska Hanna, Konin
2. Jamro Weronika, Piotrków Trybunalski
do 45 kg
1. Lemczak Oliwia, Legionowo
2. Marcinkowska Natalia, Łódź
Konkurencja SEMI-KNOCKDOWN
Kategoria Junior (do 16 lat)
do 55 kg
1. Kaczmarek Igor, Turek
2. Bartczak Tomasz, Darłowo
3. Bolewski Wiktor, Kłodawa
do 65 kg
1. Matczak Patryk, Łódź
2. Motyka Jakub, Kłodawa
do 70 kg
1. Michalak Damian, Grodziec
2. Piekarczyk Kamil, Turek
do 75 kg
1. Grzegorczyk Igor, Kłodawa
2. Jagła Bartosz, Łódź
SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM, ICH TRENEROM I RODZICOM !
https://klodawa.eu/zycie-w-klodawie/aktualnosci/2411-iv-otwarty-puchar-makroregionu-centralnego-oyama-pfk-w-kata-i-kumite.html#sigFreeId306ce319a9