Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian

Spotkanie z przedsiębiorcami z terenu naszej gminy

Email Drukuj PDF

spotkanie z przedsiębiorcami z terenu naszej gminy

17 lutego 2011 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłodawie odbyło się z inicjatywy Burmistrza Józefa Chudego spotkanie z przedsiębiorcami z terenu naszej gminy. Wśród przybyły gości w spotkaniu uczestniczył Pan Ireneusz Niewiarowski senator RP. Burmistrz przedstawił zebranym problematykę finansów gminy . Omówił z grubsza budżet gminy na rok 2011 oraz zagrożenia związane z rosnącymi wydatkami samorządów. Na spotkaniu był obecny inspektor Urzędu Miasta i Gminy w Kłodawie - Jacek Ogorzelski, który przedstawił zebranym przedsiębiorcom problematykę zagospodarowania Gminy w świetle obowiązującego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Kłodawa. Poruszone zostały również zagadnienia związane z kierunkami rozwoju naszego mikroregionu. Po nakreśleniu tematów rozpoczęła się dyskusja. Przedsiębiorcy mieli wiele pytań. W dyskusji czynnie uczestniczył również senator Ireneusz Niewiarowski, jako parlamentarzysta, mając na uwadze rozwiązania legislacyjne związane z działalnością samorządu i przedsiębiorców.

Galeria:

spotkanie z przedsiębiorcami z terenu naszej gminy

spotkanie z przedsiębiorcami z terenu naszej gminy

spotkanie z przedsiębiorcami z terenu naszej gminy

Życie w Kłodawie Aktualności Spotkanie z przedsiębiorcami z terenu naszej gminy

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki

 

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Używamy cookies, żeby zrozumieć w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i dostosować ją tak, aby korzystanie z niej było dla nich przyjemniejsze i ciekawsze. Stosujemy cookies także w celach reklamowych i statystycznych. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z nami reklamodawców oraz przez firmy badawcze.W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk