Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian

Edukacja - Europrzedszkolaki z Solnej Doliny

Kilka chwil z życia "Europrzedszkolaków z Solnej Doliny”

Email Drukuj PDF

Oto kilka chwil z życia „Europrzedszkolaków z Solnej Doliny” uwiecznionych na zdjęciach.

Poprawiony: poniedziałek, 21 maja 2012 11:04

Spotkanie z rodzicami dzieci grupy VII „Europrzedszkolaki z Solnej Doliny'

Email Drukuj PDF

INFORMACJA DLA RODZICÓW

W dniu 15.05.2012 r . o godz. 14:00 w Przedszkolu im. Jana Brzechwy w Kłodawie, sali nr 5 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci grupy VII „Europrzedszkolaki z Solnej Doliny' . Spotkanie zwołane jest na prośbę Kierownika Projektu. Proszę o udział w spotkaniu.

 

Kierownik projektu

Justyna Wawrzyniak

Obchody Dnia Patrona

Email Drukuj PDF

W kalendarzu imprez organizowanych przez Przedszkole Miejskie w Kłodawie znajdują się obchody Dnia Patrona - Jana Brzechwy. W ty roku w przygotowania włączyły się „Europrzedszkolaki z Solnej Doliny”, które miały okazję odnotować swój aktorski debiut w przedstawieniu ilustrującym wiersz pt: „Na straganie”. Pozostałe dzieci z przedszkola również przygotowały album ilustrujący jeden z wierszy Jana Brzechwy oraz inscenizację wybranego utworu , do którego uszyte zostały specjalne kostiumy. Dopełnieniem dziecięcych inscenizacji były biografia pisarza w wersji dla najmłodszych, zagadki, konkursy oraz wystawa książek i wierszy Jana Brzechwy.

PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH

Email Drukuj PDF

1. Małgorzata Zagozda – język angielski

2. Agnieszka Pabin – gimnastyka korekcyjna

3. Marcelina Góralczyk – zajęcia taneczne

4. Joanna Sieczkowska – język angielski

5. Ewa Drapińska – logorytmika

6. Marta Traczyk – logorytmika

 

PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

Rodzaje zajęć

Rodzaje zajęć

Rodzaje zajęć

Rodzaje zajęć

Rodzaje zajęć

I (I) H.Kopczyńska

10.54-11.15 j.ang.

9.30-10.00 gim.korek.

10.45-11.15 j.ang.

9.30-10.00 zaj. tan.

 

II ( I)

H.Kopczyńska

10.15-10.45 j.ang.

12.30-13.00 gim.kor.

10.15-10.45 j.ang.

12.30-13.00 zaj.tan.

 

III (II)

M. Frątczak

 

10.00-10.30 gim.kor.

10.30-11.00 j.ang.

10.00-10.30 zaj.tan. 13.00-13.30 j.ang.

 

IV (II)

M. Frątczak

9.45-10.15 j.ang.

9.30-10.00 zaj.tan.

9.45-10.15 j.ang. 12.30-13.00 gim.kor. lub 13.00-13.30

 

 

V (III)

D. Wasiak

9.15-9.45 logorytm.

10.30-11.00 gim.kor.

8.00-8.30 j.ang.

10.30-11.00 zaj.tan.

8.00-8.30 j.ang. 12.15-12.45 logorytm.

VI (III)

D. Wasiak

9.15-9.45 j.ang. 9.45-10.15 logorytm.

10.00-10.30 zaj.tan.

9.15-9.45 j.ang 13.00-13.30 gim.kor.

 

12.45-13.15 logorytm.

VII (IV i VI)

I.Kołodziejska M. Wojewoda

13.00-13.30 j.ang.

11.00-11.30 gim.kor.

13.00-13.30 j.ang.

11.00-11.30 zaj.tan.

 

VIII (IV i V) I.Kołodziejska M.Kolonko

8.00-8.30 j.ang.

13.00-13.30 gim.kor.

8.00-8.30 j.ang.

13.00-13.30 zaj.tan.

 

IX Europrzedszkolaki

15.30-16.00 logorytm. 16.00-16.30 j.ang.

13.30-14.00 gim.kor. 14.00-14.30 j.ang.

 

14.00-14.30 zaj.tan.

15.30-16.00 logoryt.

X Europrzedszkolaki

15.30-16.00 j.ang. 16.00-16.30 logorytm.

14.00-14.30 gim.kor.

15.15-15.45 j.ang.

 

13.30-14.00 zaj.tan.

16.00-16.30 logoryt.

GRUPA I (3-LATKI )- P. H. KOPCZYŃSKA

 

 

 

DNI TYGODNIA

ZAJĘCIA DODATKOWE

GODZINY ZAJĘĆ

Poniedziałek

Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda

 

10.45 – 11.15

 

Wtorek

Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin

 

9.30 – 10.00

Środa

Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda

 

10.45 – 11.15

 

Czwartek

Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk

 

9.30 – 10.00

Piątek

 

 

 

Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.00

Zajęcia z psychologiem p. Edyta Nita – wtorki i piątki w godz. 14.15 – 16.45

 

 

GRUPA II (3-LATKI )- P. H. KOPCZYŃSKA

 

 

 

DNI TYGODNIA

ZAJĘCIA DODATKOWE

GODZINY ZAJĘĆ

Poniedziałek

Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda

 

10.15 – 10.45

 

Wtorek

Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin

 

12.30 – 13.00

Środa

Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda

 

10.15 – 10.45

 

Czwartek

Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk

 

12.30 – 13.00

Piątek

 

 

 

Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.00

Zajęcia z psychologiem p. Edyta Nita – wtorki i piątki w godz. 14.15 – 16.45

 

 

GRUPA III (4-LATKI )- P. M. FRĄTCZAK

 

 

 

DNI TYGODNIA

ZAJĘCIA DODATKOWE

GODZINY ZAJĘĆ

Poniedziałek

 

 

 

Wtorek

Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin

 

10.00 – 10.30

Środa

Jęz. angielski p. Joanna Sieczkowska

 

10.30 – 11.00

Czwartek

Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk

Jęz. angielski p. Joanna Sieczkowska

10.00 – 10.30

13.00 – 13.30

Piątek

 

 

 

Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.00

Zajęcia z psychologiem p. Edyta Nita – wtorki i piątki w godz. 14.15 – 16.45

 

 

GRUPA IV (4-LATKI )- P. M. FRĄTCZAK

 

 

 

DNI TYGODNIA

ZAJĘCIA DODATKOWE

GODZINY ZAJĘĆ

Poniedziałek

Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda

 

9.45 – 10.15

 

Wtorek

Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk

 

9.30 – 10.00

Środa

Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda

Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin

W środę koncertową zajęcia przesunięte będą o pół godziny

9.45 – 10.15

12.30 – 13.00

13.00 – 13.30

Czwartek

 

 

 

Piątek

 

 

 

Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.00

Zajęcia z psychologiem p. Edyta Nita – wtorki i piątki w godz. 14.15 – 16.45

 

GRUPA V (5-LATKI )- P. D. WASIAK

 

 

 

DNI TYGODNIA

ZAJĘCIA DODATKOWE

GODZINY ZAJĘĆ

Poniedziałek

Logorytmnika p. Ewa Drapińska

9.15 – 9.45

 

Wtorek

Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin

 

10.30 – 11.00

Środa

Jęz. angielski p. Joanna Sieczkowska

 

8.00 – 8.30

Czwartek

Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk

 

10.30 – 11.00

Piątek

Jęz. angielski p. Joanna Sieczkowska

Logorytmnika p. Ewa Drapińska

8.00 – 8.30

12.15 – 12.45

Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.00

Zajęcia z psychologiem p. Edyta Nita – wtorki i piątki w godz. 14.15 – 16.45

 

 

GRUPA VI (5-LATKI )- P. D. WASIAK

 

 

 

DNI TYGODNIA

ZAJĘCIA DODATKOWE

GODZINY ZAJĘĆ

Poniedziałek

Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda

Logorytmnika p. Ewa Drapińska

9.15 – 9.45

9.45 – 10.15

Wtorek

Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk

 

10.00 – 10.30

Środa

Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda

Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin

9.15 – 9.45

13.00 – 13.30

Czwartek

-

 

-

Piątek

Logorytmnika p. Ewa Drapińska

12.45 – 13.15

 

Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.00

Zajęcia z psychologiem p. Edyta Nita – wtorki i piątki w godz. 14.15 – 16.45

 

 

GRUPA VII (5-LATKI )- P. I. KOŁODZIEJSKA, M. WOJEWODA

 

 

 

DNI TYGODNIA

ZAJĘCIA DODATKOWE

GODZINY ZAJĘĆ

Poniedziałek

Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda

 

13.00 – 13.30

Wtorek

Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin

 

11.00 – 11.30

Środa

Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda

 

13.00 – 13.30

Czwartek

Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk

 

11.00 – 11.30

Piątek

 

 

 

Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.00

Zajęcia z psychologiem p. Edyta Nita – wtorki i piątki w godz. 14.15 – 16.45

 

 

GRUPA VIII (5-LATKI )- P. I. KOŁODZIEJSKA, M. KOLONKO

 

 

 

DNI TYGODNIA

ZAJĘCIA DODATKOWE

GODZINY ZAJĘĆ

Poniedziałek

Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda

 

8.00 – 8.30

Wtorek

Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin

 

13.00 – 13.30

Środa

Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda

 

8.00 – 8.30

Czwartek

Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk

 

13.00 – 13.30

Piątek

 

 

 

Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.00

Zajęcia z psychologiem p. Edyta Nita – wtorki i piątki w godz. 14.15 – 16.45

 

 

GRUPA IX ( 3-5-LATKI EUROPRZEDSZKOLAKI )- P. Ż. SZYMAŃSKA

 

 

 

DNI TYGODNIA

ZAJĘCIA DODATKOWE

GODZINY ZAJĘĆ

Poniedziałek

Logorytmika p. Marta Traczyk

Jęz. angielski p. Joanna.Sieczkowska

15.30 – 16.00

16.00 – 16.30

Wtorek

Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin Jęz. angielski p. Joanna.Sieczkowska

13.30 – 14.00

14.00 – 14.30

Środa

-

 

-

Czwartek

Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk

 

14.00 – 14.30

Piątek

Logorytmika p. Marta Traczyk

 

15.30 – 16.00

Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.00

Zajęcia z psychologiem p. Edyta Nita – wtorki i piątki w godz. 14.15 – 16.45

 

 

GRUPA X ( 3-5-LATKI EUROPRZEDSZKOLAKI )- P. Ż. SZYMAŃSKA

 

 

 

DNI TYGODNIA

ZAJĘCIA DODATKOWE

GODZINY ZAJĘĆ

Poniedziałek

Jęz. angielski p. Joanna.Sieczkowska

Logorytmika p. Marta Traczyk

15.30 – 16.00

16.00 – 16.30

Wtorek

Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin Jęz. angielski p. Joanna.Sieczkowska

14.00 – 14.30

15.15 – 15.45

Środa

-

-

Czwartek

Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk

13.30 – 14.00

 

Piątek

Logorytmika p. Marta Traczyk

16.00 – 16.30

 

 

Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.00

Zajęcia z psychologiem p. Edyta Nita – wtorki i piątki w godz. 14.15 – 16.45

 

Poprawiony: czwartek, 15 marca 2012 08:25

Europrzedszkolaki z Solnej Doliny

Email Drukuj PDF

Europrzedszkolaki - plakat

Strona 3 z 4

Życie w Kłodawie Edukacja i Nauka Europrzedszkolaki z Solnej Doliny

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki

 

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Używamy cookies, żeby zrozumieć w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i dostosować ją tak, aby korzystanie z niej było dla nich przyjemniejsze i ciekawsze. Stosujemy cookies także w celach reklamowych i statystycznych. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z nami reklamodawców oraz przez firmy badawcze.W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk