Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian

V i VII miejsce juniorów Górnika

Email Drukuj PDF

V i VII miejsce zajęli Juniorzy Młodsi Górnika w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Juniorów Młodszych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kłodawa, rozegranego 9-go lutego w hali przy Gimnazjum nr 1 w Kłodawie.

W turnieju udział wzięło osiem drużyn. Do grupy A trafiły zespoły: Sparta Barłogi, Kasztelania Brudzew II, Grom Malanów oraz KS Górnik Kłodawa I. W grupie B znalazły się drużyny: ZKS Zagórów, Błękitni Helenów, Kasztelania Brudzew I oraz KS Górnik Kłodawa II.

 

 

W finale ZKS Zagórów wygrał z Kasztelanią Brudzew I 4:0.

Najlepszym bramkarzem turnieju został: Szymon Kamiński (Grom Malanów)

Najlepszym strzelcem turnieju został: Eryk Kopaczewski (ZKS Zagórów)

Najlepszym zawodnikiem turnieju został: Wiktor Kacprzak (KS Górnik Kłodawa I)

Galeria zdjęć

 

nowa-galeria-4212172.jpg nowa-galeria-4212173.jpg nowa-galeria-4212174.jpg

Wyniki grupy A:

Sparta Barłogi – Kasztelania Brudzew II 3:1

Grom Malanów – KS Górnik Kłodawa I 4:1

Bramka dla Górnika: Dawid Pacholczyk

Sparta Barłogi – Grom Malanów 1:1

KS Górnik Kłodawa I – Kasztelania Brudzew II 2:0

Bramki dla Górnika: Wiktor Kacprzak (dwie)

Sparta Barłogi – KS Górnik Kłodawa I 3:1

Bramka dla Górnika: Wiktor Kacprzak

Grom Malanów – Kasztelania Brudzew II 3:0

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Grom Malanów

3

7

8:2

2.

Sparta Barłogi

3

7

7:3

3.

KS Górnik Kłodawa I

3

3

4:7

4.

Kasztelania Brudzew II

3

0

1:8

Wyniki grupy B:

ZKS Zagórów – Błękitni Helenów 1:0

Kasztelania Brudzew I – KS Górnik Kłodawa II 2:1

Bramka dla Górnika: Damian Nużczyński

ZKS Zagórów – Kasztelania Brudzew I 3:2

KS Górnik Kłodawa II – Błękitni Helenów 0:1

ZKS Zagórów – KS Górnik Kłodawa II 5:0

Błękitni Helenów – Kasztelania Brudzew I 2:2

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

ZKS Zagórów

3

9

9:2

2.

Kasztelania Brudzew I

3

4

6:6

3.

Błękitni Helenów

3

4

3:3

4.

KS Górnik Kłodawa II

3

0

1:8

Półfinały:

Grom Malanów – Kasztelania Brudzew I 0:0 (karne 1:3)

ZKS Zagórów – Sparta Barłogi 1:0

Mecze finałowe:

- o 7.miejsce

Kasztelania Brudzew II – KS Górnik Kłodawa II 0:1

Bramka dla Górnika: Konrad Bystrzycki

- o 5.miejsce

KS Górnik Kłodawa I – Błękitni Helenów 2:2 (karne 3:1)

Bramki dla Górnika: Wiktor Kacprzak, Sebastian Stankiewicz (karne-Wiktor Kacprzak, Dawid Pacholczyk, Sebastian Stankiewicz)

- o 3.miejsce

Grom Malanów – Sparta Barłogi 2:1

FINAŁ:

Kasztelania Brudzew I – ZKS Zagórów 0:4

Końcowa klasyfikacja:

  1. ZKS Zagórów
  2. Kasztelania Brudzew I
  3. Grom Malanów
  4. Sparta Barłogi
  5. KS Górnik Kłodawa I
  6. Błękitni Helenów
  7. KS Górnik Kłodawa II
  8. Kasztelania Brudzew II

Skład Górnika I: Piotr Sowiński – Dawid Pacholczyk, Wiktor Kacprzak, Konrad Kołuda, Sebastian Stankiewicz, Kordian Koperski, Dominik Wojciechowski, Kamil Świder.

Skład Górnika II: Bartosz Giedz – Artur Pacholczyk, Jan Włodarski, Dawid Nużczyński, Konrad Bystrzycki, Damian Nużczyński, Dominik Woźniak, Gracjan Danielewicz, Eryk Białas.

Więcej zdjęć na: gornik-klodawa.futbolowo.pl

 

Życie w Kłodawie Sport V i VII miejsce juniorów Górnika

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki

 

U�ywamy plik�w cookies, by u�atwi� korzystanie z naszych serwis�w. Je�li nie chcesz, by pliki cookies by�y zapisywane na Twoim dysku, zmie� ustawienia swojej przegl�darki. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk