V i VII miejsce zajęli Juniorzy Młodsi Górnika w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Juniorów Młodszych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kłodawa, rozegranego 9-go lutego w hali przy Gimnazjum nr 1 w Kłodawie.
W turnieju udział wzięło osiem drużyn. Do grupy A trafiły zespoły: Sparta Barłogi, Kasztelania Brudzew II, Grom Malanów oraz KS Górnik Kłodawa I. W grupie B znalazły się drużyny: ZKS Zagórów, Błękitni Helenów, Kasztelania Brudzew I oraz KS Górnik Kłodawa II.
W finale ZKS Zagórów wygrał z Kasztelanią Brudzew I 4:0.
Najlepszym bramkarzem turnieju został: Szymon Kamiński (Grom Malanów)
Najlepszym strzelcem turnieju został: Eryk Kopaczewski (ZKS Zagórów)
Najlepszym zawodnikiem turnieju został: Wiktor Kacprzak (KS Górnik Kłodawa I)
Galeria zdjęć
Wyniki grupy A:
Sparta Barłogi – Kasztelania Brudzew II 3:1
Grom Malanów – KS Górnik Kłodawa I 4:1
Bramka dla Górnika: Dawid Pacholczyk
Sparta Barłogi – Grom Malanów 1:1
KS Górnik Kłodawa I – Kasztelania Brudzew II 2:0
Bramki dla Górnika: Wiktor Kacprzak (dwie)
Sparta Barłogi – KS Górnik Kłodawa I 3:1
Bramka dla Górnika: Wiktor Kacprzak
Grom Malanów – Kasztelania Brudzew II 3:0
Tabela:
Lp. |
Nazwa drużyny |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
1. |
Grom Malanów |
3 |
7 |
8:2 |
2. |
Sparta Barłogi |
3 |
7 |
7:3 |
3. |
KS Górnik Kłodawa I |
3 |
3 |
4:7 |
4. |
Kasztelania Brudzew II |
3 |
0 |
1:8 |
Wyniki grupy B:
ZKS Zagórów – Błękitni Helenów 1:0
Kasztelania Brudzew I – KS Górnik Kłodawa II 2:1
Bramka dla Górnika: Damian Nużczyński
ZKS Zagórów – Kasztelania Brudzew I 3:2
KS Górnik Kłodawa II – Błękitni Helenów 0:1
ZKS Zagórów – KS Górnik Kłodawa II 5:0
Błękitni Helenów – Kasztelania Brudzew I 2:2
Tabela:
Lp. |
Nazwa drużyny |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
1. |
ZKS Zagórów |
3 |
9 |
9:2 |
2. |
Kasztelania Brudzew I |
3 |
4 |
6:6 |
3. |
Błękitni Helenów |
3 |
4 |
3:3 |
4. |
KS Górnik Kłodawa II |
3 |
0 |
1:8 |
Półfinały:
Grom Malanów – Kasztelania Brudzew I 0:0 (karne 1:3)
ZKS Zagórów – Sparta Barłogi 1:0
Mecze finałowe:
- o 7.miejsce
Kasztelania Brudzew II – KS Górnik Kłodawa II 0:1
Bramka dla Górnika: Konrad Bystrzycki
- o 5.miejsce
KS Górnik Kłodawa I – Błękitni Helenów 2:2 (karne 3:1)
Bramki dla Górnika: Wiktor Kacprzak, Sebastian Stankiewicz (karne-Wiktor Kacprzak, Dawid Pacholczyk, Sebastian Stankiewicz)
- o 3.miejsce
Grom Malanów – Sparta Barłogi 2:1
FINAŁ:
Kasztelania Brudzew I – ZKS Zagórów 0:4
Końcowa klasyfikacja:
- ZKS Zagórów
- Kasztelania Brudzew I
- Grom Malanów
- Sparta Barłogi
- KS Górnik Kłodawa I
- Błękitni Helenów
- KS Górnik Kłodawa II
- Kasztelania Brudzew II
Skład Górnika I: Piotr Sowiński – Dawid Pacholczyk, Wiktor Kacprzak, Konrad Kołuda, Sebastian Stankiewicz, Kordian Koperski, Dominik Wojciechowski, Kamil Świder.
Skład Górnika II: Bartosz Giedz – Artur Pacholczyk, Jan Włodarski, Dawid Nużczyński, Konrad Bystrzycki, Damian Nużczyński, Dominik Woźniak, Gracjan Danielewicz, Eryk Białas.
Więcej zdjęć na: gornik-klodawa.futbolowo.pl