Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Kłodawy

Email Drukuj PDF

IMG 2976W minioną niedzielę, 9-go lutego 2014 roku, w hali sportowej przy Gimnazjum nr 1 w Kłodawie został rozegrany Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Młodszych o Puchar Burmistrza Kłodawy.

W turnieju udział wzięło siedem zespołów. Były to: KS Górnik Kłodawa I, KS Górnik Kłodawa II, KS Górnik Kłodawa 99', ZKS MOS Zagórów, Sparta Barłogi, Zjednoczeni Rychwał oraz Baszta Przedecz.
Zawody zostały rozegrane systemem ligowym (każdy z każdym). Wszystkie spotkania dostarczyły bardzo wiele emocji, jednak wszystko odbywało się z duchem fair play. Po emocjonujących rozgrywkach pierwsze miejsce zajęli zawodnicy Sparty Barłogi. Na drugim stopniu podium uplasował się ZKS MOS Zagórów, a na trzecim Zjednoczeni Rychwał. Kolejne miejsca zajęły drużyny KS Górnik Kłodawa I, KS Górnik Kłodawa II, KS Górnik Kłodawa 99' oraz Baszta Przedecz.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został: Eryk Kopaczewski (ZKS MOS Zagórów)
Najlepszym strzelcem turnieju został: Patryk Borowski (ZKS MOS Zagórów)
Najlepszym bramkarzem turnieju został: Piotr Sowiński (KS Górnik Kłodawa I).
Pamiątkowe puchary oraz nagrody indywidualne wręczył Burmistrz Kłodawy Pan Robert Olejniczak.