Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian

Gminna Kampania Przeciw Narkomanii 2014

Email Drukuj PDF

13- DSC1829W dniu 04.04.2014 r. na terenie Gminy Kłodawa odbyły się Warsztaty z tematyki przeciwdziałania narkomanii. Warsztaty były częścią Gminnej Kampanii Przeciw Narkomanii 2014, w ramach której każdy z uczestników warsztatów otrzymał ulotkę informacyjną "Młodzież a narkotyki" a każda z placówek uczestniczących w Akcji otrzymała Plakat "Powiedz NIE narkotykom". Plakaty zostały również wywieszone w Urzędzie i rozdystrybuowane do Ośrodka Pomocy Społecznej, do Świetlicy Środowiskowej a także do wszystkich Przychodni Zdrowia na terenie Gminy Kłodawa.


Warsztaty, prowadzone przez pana Daniela Szymańskiego- Trenera I i II stopnia reprezentującego Ośrodek "Nowa Perspektywa" z Krakowa- odbyły się w następujących Placówkach- Gimnazjum nr 1 w Kłodawie, Gimnazjum w Rysinach Kolonii, Gimnazjum w Górkach, Gimnazjum w Wólce Czepowej. Prawie 200 osób (młodzieży) z Gminy Kłodawa uczestniczyło w warsztatach. Podczas zajęć młodzież aktywnie odpowiadała na pytania i prezentowała własne przemyślenia. Praca grupowa i spisywanie na arkuszach papieru zagrożeń związanych z narkotykami, zajęcia z piłką, mini- scenki dramy rówieśniczej- te metody z pewnością łatwiej przemówiły do młodego pokolenia niż suchy wykład. Dzięki zorganizowanym zajęciom uczestnicy wiedzą, że narkotyki osłabiają zdolności, że zabijają człowieka i jego otoczenie oraz zniekształcają obraz świata.
Podczas warsztatów przeprowadzona została ewaluacja, która pozwoli na opracowanie sprawozdania z warsztatów w formie diagnozy.

Foto relacja:

Życie w Kłodawie Edukacja i Nauka Gminna Kampania Przeciw Narkomanii 2014

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki