Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian

Projekt powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”

Email Drukuj PDF

61- DSC3750Gmina Kłodawa została zakwalifikowana do udziału w projekcie: „Zajęcia sportowe dla uczniów 2014. Projekt powszechnej nauki pływania „Umiem pływać" .


Projekt realizowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach działania „Wspieranie przedsięwzięć w zakresie upowszechniania sportu dzieci i młodzieży" i obejmuje organizację zajęć nauki pływania dla dzieci z terenu Gminy Kłodawa w okresie od maja do października 2014 r.
Zajęciami objęte zostały dzieci uczęszczające do klas III szkół podstawowych publicznych, jaki i niepublicznych z terenu Gminy Kłodawa . Nauka pływania obejmuje 20 godzin lekcyjnych z instruktorem dla każdego uczestnika. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Celem projektu jest upowszechnianie aktywności fizycznej oraz nabycie podstawowych umiejętności pływania poprzez systematyczny i powszechny udział dzieci w pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęciach nauki pływania. Realizacja projektu ma istotne znaczenie w upowszechnianiu aktywności fizycznej ze względu na brak dostępu do krytej pływalni na terenie Gminy Kłodawa. Zajęcia dla dzieci odbywają się w Aquaparku Kutno.

Galeria:

Życie w Kłodawie Edukacja i Nauka Projekt powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki