Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian

Witamy w serwisie Gminy Kłodawa

KOMUNIKAT PAŃSTWOWEGO POWIATOWEGO INSPEKTORA SANITARNEGO W KOLE

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kole w związku ze wzrastającą liczbą zachorowań na COVID-19 na terenie kraju, w tym również na obszarze powiatu kolskiego przypomina o konieczności stosowania i respektowania ustanowionych ograniczeń, nakazów i zakazów określonych w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021r. (Dz. U. z 2021. poz. 861 ze zm.) w związku z wystąpieniem stanu epidemii wywołanej zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.

W trosce o bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców, PSSE w Kole apeluje o bezwzględne przestrzeganie i respektowanie nakazu zasłaniania ust i nosa przy pomocy maseczki oraz o egzekwowanie obowiązku dezynfekcji rąk w przestrzeniach zamkniętych obiektów użyteczności publicznej. Szczególną uwagę należy zwrócić na niewłaściwe zachowania mieszkańców w zakresie nieprzestrzegania obowiązujących zasad w tym względzie.

Podczas walki z koronawirusem najważniejsze jest nasze odpowiedzialne zachowanie i przestrzeganie obowiązujących obostrzeń.

II Ogólnopolski Konkurs Testowy z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym – Rola Rolnika, by upadku unikał

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego organizuje II Ogólnopolski Konkurs Testowy z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym – Rola Rolnika, by upadku unikał, który będzie przebiegał w formule on-line.

Szkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin

Szkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin

Dzień Otwarty z Czystym Powietrzem

WFOŚGW Plakat A4 Drzwi Otwarte Programu Czyste Powietrze

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego - Obchody 100-lecia Związku OSP RP połączone z uhonorowaniem zasłużonych druhów gminy Kłodawa podczas Zjazdu Gminnego OSP RP w Kłodawie

W BIPie została zamieszczona Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego - Obchody 100-lecia Związku OSP RP połączone z uhonorowaniem zasłużonych druhów gminy Kłodawa podczas Zjazdu Gminnego OSP RP w Kłodawie

Strona 8 z 255

Strona główna

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki