Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian
Email Drukuj PDF

 

Podczas NA STYKU KULTUR 2013 ponad 120 wystawców z Polski i zagranicy zaprezentowało swoją ofertę . Jak co roku wśród wystawców pojawiły się instytucje samorządowe i lokalne z niemal wszystkich regionów Polski, atrakcje turystyczne, uzdrowiska i sanatoria, ośrodki SPA, obiekty turystyczne i noclegowe, a także oferty agroturystyki i turystyki wiejskiej.

Regionem partnerskim NA STYKU KULTUR 2013 było SĄDECKIE, które podczas targów przybliżyło nam swoje atrakcje turystyczne, lokalne kulinaria, rękodzieło i regionalny folklor.   W sobotę, drugiego dnia targów, na stoisku regionu odbył się tradycyjny jarmark z degustacjami chleba ze smalcem, kołaczy, regionalnego bigosu, pierogów i miodów, występami kapeli góralskich i pokazami twórców ludowych.

Gmina Kłodawa wzięła udział w targach, jak co roku wspólnie z pozostałymi gminami i podmiotami z Centralnego Łuku Turystycznego. Nasze tegoroczne stoisko stylizowane było na karczmę łęczyckiego Diabła Boruty. Stoisko bardzo się spodobało, ponieważ w corocznym konkursie na najciekawsze stoisko targów, nasze stoisko zdobyło pierwszą nagrodę.


Galeria zdjęć:

Turystyka „NA STYKU KULTUR” w Łodzi

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki