Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian
Email Drukuj PDF


W tym roku poświęcono uwagę turystyce rowerowej. Regionem partnerskim targów był – MAKROREGION – WSCHODNI SZLAK ROWEROWY GREEN VELO , który przedstawił trasę ponad 2 tysięcy kilometrów, czekającą na wielbicieli dwóch kółek. Fani takiej formy aktywności, odwiedzając stoisko Green Velo, mogli doświadczyć stacjonarnego podróżowania 3D oraz obejrzeć pokazy akrobacji rowerowych.

Na targach tradycyjnie swoje oferty zaprezentowało ponad 100 wystawców, a były między nimi instytucje samorządowe i lokalne z niemal wszystkich regionów Polski, atrakcje turystyczne, uzdrowiska i sanatoria, ośrodki SPA, obiekty turystyczne i noclegowe, a także oferty agroturystyki i turystyki wiejskiej.
Gmina Kłodawa wzięła udział w targach, jak co roku wspólnie z pozostałymi gminami i podmiotami Lokalnej Organizacji Turystycznej „Centralny Łuk Turystyczny". Na tegorocznym stoisku nr 42 przygotowaliśmy dla zwiedzających konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Chętni mogli układać trójwymiarowe puzzle na czas, a nagrodami były między innymi wejściówki do Kopalni Soli „Kłodawa" i do Term w Uniejowie.
Zapraszamy do galerii.

Galeria zdjęć:

Turystyka Targi Regionów „NA STYKU KULTUR” w Łodzi – Kłodawa na targach

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki