Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian
Email Drukuj PDF

Nagrody za atrakcje turystyczne 24 września 2010 r. – Światowy Dzień Turystyki


W piątek 24 wrześńia 2010 roku Spała (woj. łódzkie) była centrum turystyki, bo właśnie tutaj odbyły się wojewódzkie obchody Światowego Dnia Turystyki. Wyróżnienia Marszałka Województwa Łódzkiego dla osób zasłużonych dla turystyki wręczył Dariusz Klimczak, Członek Zarządu Województwa Łódzkiego.

Obchody były okazją do zaprezentowania swoich atrakcji przez miasta i powiaty z całego regionu oraz zagranicznych gości. Marszałeka Województwa Łódzkiego wręczył wyróżnienia dla osób i podmiotów zasłużonych dla turystyki. Rozstrzygnięto konkurs na najlepszy produkt turystyczny województwa łódzkiego.


Certyfikaty dla najlepszego produktu otrzymały: Ośrodek „Góra Kamieńsk" należący do kopalni w Bełchatowie, Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, Centralny Łuk Turystyczny, studio filmowe Se-ma-for i Muzeum Bajki w Łodzi, Aquapark Fala za „Noc Naturystów" oraz Centrum Dojo ze Starej Wsi i łódzkie fotokody.

Kłodawa jest członkiem Centralnego Łuku Turystycznego i współinicjatorem jego działalności od momentu pojawiania się tego pomysłu.
Wyróżnienie odebrali Stanisław Marciniak wiceburmistrz Kłodawy i Jacek Ziółkowski Prezes Łęczyckiej Organizacji Turystycznej, która również jest członkiem Łuku.

 

Nagrody za atrakcje turystyczne  24 września 2010 r. – Światowy Dzień Turystyki

Nagrody za atrakcje turystyczne  24 września 2010 r. – Światowy Dzień Turystyki

Turystyka Nagrody za atrakcje turystyczne 24 września 2010 r. Światowy Dzień Turystyki

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki