Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian
Email Drukuj PDF

Targi

Łódzkie targi turystyczne to impreza z własną tożsamością budowaną już od wielu lat. W roku 2011 w dniach 25,26,27 lutego odbyła się XVII już edycja tej oryginalnej imprezy.

W ramach ekspozycji targowej ofertę turystyczną prezentowały instytucje samorządowe i lokalne z niemal wszystkich regionów Polski, gestorzy obiektów turystycznych i noclegowych, uzdrowiska i sanatoria, a także organizatorzy agroturystyki. Naturalnym uzupełnieniem tego typu prezentacji jest oferta biur podróży w zakresie turystyki krajowej i zagranicznej. Rosnąca z roku na rok liczba wystawców i zwiedzających, bogaty program towarzyszący oraz szereg imprez skierowanych do indywidualnych odbiorców powodują, że targi NA STYKU KULTUR postrzegane są jako jedna z ważniejszych imprez branży turystycznej w Polsce.

Targom towarzyszą liczne spotkania z podróżnikami, wystawy fotograficzne, degustacje kuchni regionalnych i konkursy z nagrodami.

Gmina Kłodawa wspólnie z innymi podmiotami z Centralnego Łuku Turystycznego wzięła po raz trzeci udział w Targach Łódzkich.

Fotorecezja w TV Konin:

 

Na styku kultur - link do video TV koninNa styku kultur - link do video TV konin

Zapraszamy do galerii, w której mogą Państwo zobaczyć jak prezentowało się nasze stoisko.

Galeria:

 

Turystyka Międzynarodowe Targi Łódzkie

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki