Miasto Kłodawa
Liczba mieszkańców | Powierzchnia | Zaludnienie | Liczba uprawnionych do głosowania | Liczba obwodów |
---|---|---|---|---|
13 335 | 129.00 km2 | 103,37 os. / km2 | 10 778 | 11 |
Miasto Kłodawa
Statystyka obwodów
powszechny | 11 | 3 |
Razem | 11 | 3 |
Burmistrz Kłodawy - Kandydaci
Nazwisko i imiona | Dane kandydata | Skrót nazwy komitety wyborczego | Uwagi |
---|---|---|---|
DANIELEWICZ Jerzy | zam. Kłodawa, wiek: 58 | KKW SLD Lewica Razem | |
MARCINIAK Elżbieta Krystyna | zam. Kłodawa, wiek: 53 | KW Towarzystwo Samorządowe | |
OLEJNICZAK Robert Arkadiusz | zam. Kłodawa, wiek: 45 | KWW Roberta Olejniczaka | |
SARNOCIŃSKI Włodzimierz Ryszard | zam. Kłodawa, wiek: 53 | KWW Włodzimierza Sarnocińskiego Kłodawa Razem |
Okręgi Wyborcze
Okręg | Granice | list | kandydatów | mandaty |
---|---|---|---|---|
1 | MIASTO KŁODAWA ULICE: Dąbska, Al. 1 Maja,Al. Tadeusza Kościuszki, Al. 1000-lecia,Gruntowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Klonowa, Lipowa, 11 listopada, Łąkowa, Powstańców Wielkopolskich, Rawity Witanowskiego, Różana, Solna, Świętego Ducha, Wrzosowa, Wyżynna | 6 | 6 | 1 |
2 | MIASTO KŁODAWA ULICE: 3 Maja, Władysława Kapicy nr 1,2,3, Władysława Jagiełły, Henryka Dąbrowskiego | 4 | 4 | 1 |
3 | MIASTO KŁODAWA ULICE: Armii Krajowej, Górnicza, Józefa Grzymskiego | 4 | 4 | 1 |
4 | MIASTO KŁODAWA ULICE: Bohaterów Września 1939r.nr 1, 2A, 2B, 3, 5, 7, 9 | 5 | 5 | 1 |
5 | MIASTO KŁODAWA ULICE: Barbary, Cicha, Zawodnia, Zielona, Jasna, Niezłomnych, Łęczycka, Władysława Kapicy nr 4, Bohaterów Września 1939r. nr 11, 13, 15 | 5 | 5 | 1 |
6 | MIASTO KŁODAWA ULICE: Adama Mickiewicza, Bierzwieńska, Cegielniana, Dolna, Juliusza Słowackiego, Kolska, Krańcowa, Polna, Poznańska, Rolnicza, Toruńska, Traktorowa, Wąska, Wiejska, Własna, Wspólna, Zagórnicka | 4 | 4 | 1 |
7 | MIASTO KŁODAWA ULICE: 1 Kardynała Stefana Wyszyńskiego nr 42, 44, 46,47, 48, 50, Kościelna, Krępa, Krótka, Nowa, Ogrodowa, Plac Wolności, Targowa, Warszawska, Przedecka | 6 | 6 | 1 |
8 | MIASTO KŁODAWA ULICE: Adama Rustejki Pińkiewicza, Akademii Krakowskiej, Bolesława Prusa, Elizy Orzeszkowej,Grzegorza z Sambora, Harcerska, Juliana Tuwima, Leona Kruczkowskiego, Marii Dąbrowskiej, Sędziwoja z Czechla, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisława Staszica, Stefana Żeromskiego, Stodólna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 3 do nr 41A i od nr 51A do nr 96, Władysława Broniewskiego, Włocławska, Strażacka, Szkolna | 5 | 5 | 1 |
9 | SOŁECTWA: Łążek, Podgajew, Rgielew, Rycerzew, Straszków, Wólka Czepowa | 4 | 4 | 1 |
10 | SOŁECTWA: Bierzwienna Długa Kolonia, Cząstków, Łubno | 3 | 3 | 1 |
11 | SOŁECTWA: Zbójno, Dębina, Głogowa | 4 | 4 | 1 |
12 | SOŁECTWA: Dzióbin, Korzecznik, Luboniek, Rysiny Kolonia | 3 | 3 | 1 |
13 | SOŁECTWA: Okoleniec, Słupeczka, Tarnówka, Bierzwienna Długa | 3 | 3 | 1 |
14 | SOŁECTWA: Bierzwienna Krótka, Janczewy, Leszcze, Kobylata | 4 | 4 | 1 |
15 | SOŁECTWA: Dąbrówka, Górki, Krzykosy, Pomarzany Fabryczne | 5 | 5 | 1 |
Listy Komitetów Wyborczych
Nr listy | Skrót nazwy komitetu wyborczego | Okręgi | razem | lista kandydatów | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ||||
1 | Komitet Wyborczy PSL | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 9 | Kandydaci |
3 | KW Prawo i Sprawiedliwość | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | Kandydaci |
6 | KKW SLD Lewica Razem | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 11 | Kandydaci |
KW Towarzystwo Samorządowe | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 11 | Kandydaci | |
KWW Pawła Nowaka | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | Kandydaci | |
KWW Ewy Kaftan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | Kandydaci | |
KWW Włodzimierza Sarnocińskiego Kłodawa Razem | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 11 | Kandydaci | |
KWW Anny Michalak | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | Kandydaci | |
KWW Republikański Samorząd | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | Kandydaci | |
KWW Włodzimierza Jankowskiego | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | Kandydaci | |
KWW Roberta Olejniczaka | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 10 | Kandydaci | |
KWW Krystiana Sobierajskiego "Kłodawa Razem" | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | Kandydaci | |
KWW Jacka Zielińskiego | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | Kandydaci | |
KWW Antoni Rzetelski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | Kandydaci | |
KWW Andrzeja Przybysza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | Kandydaci | |
Podsumowanie | 6 | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 | 6 | 5 | 4 | 3 | 4 | 3 | 3 | 4 | 5 | 65 |
Obwody głosowania
1 | Przedszkole nr 1 im.Jana Brzechwy 62-650 Kłodawa ul. Bohaterów Września 1939 r 4 | powszechny | tak | Miasto Kłodawa ulice: Armii Krajowej,Górnicza, Józefa Grzymskiego, Bohaterów Września 1939 . nr 1, 2A, 2B, 3, 5, 7, 9, Barbary, Cicha, Zawodnia, Zielona, Jasna, Niezłomnych, Łęczycka, Władysława Kapicy nr 4, Bohaterów Września 1939 r. nr 11, 13, 15 |
2 | Szkoła Podstawowa Nr 2 im.Białych Górników w Kłodawie 62-650 Kłodawa ul. 3 Maja 5 | powszechny | tak | Miasto Kłodawa ulice: Dąbska, Al.1 Maja, Al.Tadeusza Kościuszki, Al.1000- lecia, Gruntowa, Jarzębinowa, Jaśminowa,Klonowa, Lipowa, 11 listopada, Łąkowa, Powstańców Wielkopolskich, Rawity Witanowskiego, Różana, Solna,Świętego Ducha, Wrzosowa, Wyżynna, 3 Maja, Władysława Kapicy nr 1, 2, 3, Władysława Jagiełły,Henryka Dąbrowskigo |
3 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie 62-650 Kłodawa ul. Adama Mickiewicza 5 | powszechny | nie | Miasto Kłodawa ulice:Adama Mickiewicza, Bierzwieńska, Cegielniana, Dolna, Juliusza Słowackiego, Kolska, Krańcowa, Polna, Poznańska, Rolnicza, Toruńska, Traktorowa, Wąska, Wiejska, Własna, Wspólna, Zagórnicka Sołectwa:Bierzwienna Długa-Kolonia, Cząstków, Łubno |
4 | Gimnazjum Nr 1 w Kłodawie 62-650 Kłodawa ul. Kościelna 15 | powszechny | tak | Miasto Kłodawa ulice: Kardynała Stefana Wyszyńskiego nr 42, 44, 46, 47, 48, 50, Kościelna, Krępa, Krótka, Nowa, Ogrodowa, Plac Wolności, Targowa, Warszawska, Przedecka, Adama Rustejki Pińkiewicza, Akademii Krakowskiej, Bolesława Prusa, Elizy Orzeszkowej, Grzegorza z Sambora, Harcerska, Juliana Tuwima, Leona Kruczkowskiego, Marii Dąbrowskiej,Sędziwoja z Czechla, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisława Staszica, Stefana Żeromskiego, Stodólna,Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 3 do nr 41 A i od nr 51A do nr 96, Władysława Broniewskiego, Włocławska, Strażacka, Szkolna |
5 | Szkoła Podstawowa i Gimnazjum SPSK w Wólce Czepowej 62-650 Wólka Czepowa 33 | powszechny | nie | Sołectwa: Łążek, Podgajew, Rgielew, Rycerzew, Straszków , Wólka Czepowa |
6 | Budynek po Szkole Podstawowej 62-650 Dębina 40 | powszechny | nie | Sołectwa: Zbójno, Dębina, Głogowa |
7 | Zespół Szkół w Rysinach-Kolonii 62-650 Rysiny-Kolonia 37 | powszechny | nie | Sołectwa: Dzióbin,Korzecznik, Luboniek, Rysiny-kolonia |
8 | Szkoła Podstawowa w Bierzwiennej Długiej 62-650 Bierzwienna Długa 76 | powszechny | nie | Sołectwa: Okoleniec, Słupeczka, Tarnówka, Bierzwienna Długa |
9 | Świetlica Wiejska w Leszczach 62-650 Leszcze 20 | powszechny | nie | Sołectwa: Bierzwienna Krótka, Janczewy, Leszcze, Kobylata |
10 | Świetlica Wiejska w Pomarzanach Fabrycznych 62-650 Pomarzany Fabryczne | powszechny | nie | Sołectwa: Górki, Pomarzany Fabryczne |
11 | Świetlica Wiejska w Krzykosach 62-650 Krzykosy 83 | powszechny | nie | Sołectwa: Dąbrówka, Krzykosy |
siedziba dostępna dla osób niepełnosprawnych