Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian

Miasto - galeria zdjęć

Kłodawskie Święto Soli 2013

Email Drukuj PDF

24 i 25 sierpnia 2013 roku na terenie stadionu sportowego w Kłodawie odbył się dwudniowy festyn „ Kłodawskie Święto Soli 2013”. Organizatorami przedsięwzięcia byli Burmistrz Kłodawy, Gminny Ośrodek Kultury i Kopalnia Soli „Kłodawa” S.A. W ciągu dwóch dni mieszkańcy miasta i okolic, na wielkiej scenie mogli podziwiać artystów, z Polski, Rosji i Ukrainy. Na boisku treningowym dzieci miały do dyspozycji niezwykle dekoracyjny plac zabaw, oraz animacje prowadzone przez Indiańską Grupę Rekonstrukcyjną z Wałbrzycha.

Poprawiony: wtorek, 10 września 2013 11:12 Więcej…

Relacja z wizyty Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Oschatz

Email Drukuj PDF

Współpraca Kłodawy z Oschatz trwa od lutego 2006 roku, kiedy to na konferencji  w Wiechlicach zorganizowanej przez Wielkopolskie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich były mieszkaniec Kłodawy Adam Maliński poznał przedstawicielkę miasta Oschatz i kierownika EJC - Katrin Frundt. Kontakt został nawiązany natychmiast i do Kłodawy zostało skierowane zapytanie o ewentualne zainteresowanie współpracą.

Poprawiony: środa, 24 lipca 2013 09:54 Więcej…

Wielkopolski piknik sołtysów

Email Drukuj PDF

Jesteśmy na podium...

Po raz kolejny „Wydawnictwo – Przegląd Koniński” zorganizowało Plebiscyt na Najpopularniejszego Sołtysa Regionu Konińskiego. Do finału przeszło pięcioro kandydatów. Po jednym – najpopularniejszym z każdego powiatu. Z powiatu kolskiego – zwycięzcą został Wojciech Kołacki, w powiecie konińskim zwyciężyła Elżbieta Nawrocka, ze słupeckiego – Ignacy Maroszek, i tureckiego – Bożena Kołek. Zgodnie z regulaminem do tej grupy dołączyła Iwona Jakubowska z powiatu konińskiego, która była piąta w głosowaniu czytelników.

Poprawiony: środa, 24 lipca 2013 09:54 Więcej…

Festyn rodzinny w Pomarzanach Fabrycznych

Email Drukuj PDF

 W dniu 7 lipca 2013 r. odbył się Festyn rodzinny w Pomarzanach Fabrycznych.

Poprawiony: środa, 10 lipca 2013 07:57 Więcej…

Strona 2 z 9

Życie w Kłodawie Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki