Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian

Wielkopolski piknik sołtysów

Email Drukuj PDF

Jesteśmy na podium...

Po raz kolejny „Wydawnictwo – Przegląd Koniński” zorganizowało Plebiscyt na Najpopularniejszego Sołtysa Regionu Konińskiego. Do finału przeszło pięcioro kandydatów. Po jednym – najpopularniejszym z każdego powiatu. Z powiatu kolskiego – zwycięzcą został Wojciech Kołacki, w powiecie konińskim zwyciężyła Elżbieta Nawrocka, ze słupeckiego – Ignacy Maroszek, i tureckiego – Bożena Kołek. Zgodnie z regulaminem do tej grupy dołączyła Iwona Jakubowska z powiatu konińskiego, która była piąta w głosowaniu czytelników.

W sobotę, 13 lipca, na XVIII Wielkopolskim Pikniku Sołtysów w Sompolnie ogłoszono „sołtysa roku” regionu konińskiego. Została nim Elżbieta Nawrocka z sołectwa Dąb w gminie Skulsk. Z dumą informujemy, że nasz sołtys – pan Wojciech Kołacki zajął w tym konkursie III miejsce.
Wśród atrakcji osiemnastego pikniku znalazły się m. in.: rewia samby brazylijskiej, koncert orkiestry sompoleńskiej i
zabawa taneczna. Gwiazdą wieczoru był zespół Łzy.

Naszemu sołtysowi kibicowała mocna grupa samorządowców z Burmistrzem- Robertem Olejniczakiem na czele i radną Anną Michalak, pracownicy Urzędu oraz znajomi i przyjaciele z sołectw gminy Kłodawa i okolic. Dziękujemy wszystkim za udział, za solidny doping i kibicowanie a sołtysowi gratulujemy zdobycia tak wysokiej lokaty.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przebiegu imprezy.


Życie w Kłodawie Galeria zdjęć Wielkopolski piknik sołtysów

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki