Obowiązujący od 01.01.2020r. do 31.08.2020r.
I. POSESJE JEDNORODZINNE I ZAGRODOWE
-
Zmieszane odpady komunalne.
-
Data odbioru
miesiące
|
Data odbioru ( dzień miesiąca)
|
Rejon M-01
|
Rejon M-02
|
Rejon M-03
|
Rejon M-04
|
Styczeń
|
2
|
7
|
8
|
9
|
Luty
|
3
|
4
|
5
|
6
|
Marzec
|
2
|
3
|
4
|
5
|
Kwiecień
|
1 i 20
|
7 i 21
|
8 i 22
|
9 i 23
|
Maj
|
4 i 18
|
5 i 19
|
6 i 20
|
7 i 21
|
Czerwiec
|
1 i 15
|
2 i 16
|
3 i 17
|
4 i 18
|
Lipiec
|
6 i 20
|
7 i 21
|
8 i 22
|
9 i 23
|
Sierpień
|
3 i 17
|
4 i 18
|
5 i 19
|
6 i 20
|
Legenda do harmonogramu:
Rejon M-01 dotyczy odbioru odpadów z następujących ulic i miejscowości:
Cegielniana, Traktorowa, Rolnicza, Krańcowa, Kolska, Bierzwieńska, Słowackiego, Mickiewicza, Toruńska, Przedecka, Warszawska (od Bierzwieńskiej do Przedeckiej), Poznańska, Dolna, Polna, Zagórnicka, Własna, Wspólna, Wąska.
Rejon M-02 dotyczy odbioru odpadów z następujących ulic i miejscowości:
Warszawska (od Przedeckiej do Pl. Wolności), Kard. Wyszyńskiego, Łęczycka,
Pl. Wolności, Kościelna, Krępa, Targowa, Nowa, Ogrodowa, Krótka, Stodólna, Wiejska.
Rejon M-03 dotyczy odbioru odpadów z następujących ulic i miejscowości:
Włocławska, Szkolna, Sędziwoja z Czechla, Ak. Krakowskiej, Grzegorza z Sambora, St. Staszica, A. Rustejki, Pińkiewicza, Spółdzielcza, Harcerska, Strażacka, Sportowa, E. Orzeszkowej, B.Prusa, W. Broniewskiego, J. Tuwima, S. Żeromskiego,
M. Dąbrowskiej, L. Kruczkowskiego, Sportowa + WIEŚ: Cząstków.
Rejon M-04 dotyczy odbioru odpadów z następujących ulic i miejscowości:
Dąbska, Gruntowa, Łąkowa, Lipowa, Klonowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Wrzosowa, Różana,, Barbary, Jasna, Zielona, Niezłomnych, Zawodnia, Al. 1000-lecia, 1 Maja, Powstańców Wlkp., Wyżynna, Św. Ducha, Cicha, Witanowskiego, 11-go Listopada,
Dwukrotny odbiór zmieszanych odpadów komunalnych w miesiącach kwiecień – sierpień 2020 r. ustalony dla rejonu M-03, w którym ujęte są nieruchomości położone w mieście Kłodawie i we wsi Cząstków, dotyczy wyłącznie odbioru odpadów z terenu miasta Kłodawy.
-
Data odbioru
miesiące
|
Data odbioru ( dzień miesiąca)
|
Rejon
W-01
|
Rejon
W-02
|
Rejon
W-03
|
Rejon
W-04
|
Rejon
W-05
|
Rejon
W-06
|
Rejon
W-07
|
Rejon
W-08
|
Styczeń
|
13
|
14
|
15
|
16
|
20
|
21
|
22
|
23
|
Luty
|
10
|
11
|
12
|
13
|
17
|
18
|
19
|
20
|
Marzec
|
9
|
10
|
11
|
12
|
16
|
17
|
18
|
19
|
Kwiecień
|
6
|
14
|
15
|
16
|
20
|
21
|
22
|
23
|
Maj
|
11
|
12
|
13
|
14
|
18
|
19
|
20
|
21
|
Czerwiec
|
8
|
9
|
10
|
18
|
15
|
16
|
17
|
25
|
Lipiec
|
13
|
14
|
15
|
16
|
20
|
21
|
22
|
23
|
Sierpień
|
10
|
11
|
12
|
13
|
17
|
18
|
19
|
20
|
Legenda do harmonogramu:
Rejon W-01 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości:
Bierzwienna Długa Kolonia, Bierzwienna Długa Wieś, Bierzwienna Krótka.
Rejon W-02 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości:
Luboniek, Okoleniec, Słupeczka.
Rejon W-03 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości:
Górki, Pomarzany Fabryczne, Dąbrówka, Krzykosy.
Rejon W-04 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości:
Janczewy, Leszcze, Tarnówka.
Rejon W-05 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości:
Podgajew, Rycerzew, Wólka Czepowa, Józefów Guzowski, Straszków - bloki i wieś, Straszkówek-bloki i wieś.
Rejon W-06 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości:
Rysiny, Rysiny Kolonia, Rysiny Wieś, Korzecznik i Marynki, Dzióbin, Kęcerzyn.
Rejon W-07 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości:
Głogowa, Dębina, Kobylata.
Rejon W-08 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości:
Łążek, Rgielew, Zbójno.
-
Selektywnie zbierane odpady komunalne takie jak, papier i makulatura, szkło opakowaniowe, PET, pozostałe tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe i metal.
-
Data odbioru miesiące
|
Data odbioru ( dzień miesiąca)
|
Rejon S – 01
|
Rejon S-02
|
Rejon S-03
|
Rejon S-04
|
Styczeń
|
27
|
28
|
29
|
30
|
Luty
|
24
|
25
|
26
|
27
|
Marzec
|
23
|
24
|
25
|
26
|
Kwiecień
|
27
|
28
|
29
|
30
|
Maj
|
25
|
26
|
27
|
28
|
Czerwiec
|
22
|
23
|
24
|
29
|
Lipiec
|
27
|
28
|
29
|
30
|
Sierpień
|
24
|
25
|
26
|
27
|
Legenda do harmonogramu:
Rejon S-01 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości:
Cegielniana, Traktorowa, Rolnicza, Krańcowa, Kolska, Bierzwieńska, Słowackiego, Mickiewicza, Toruńska, Przedecka, Warszawska (od Bierzwieńskiej do Przedeckiej), Poznańska, Dolna, Polna, Zagórnicka, Własna, Wspólna, Wąska, Warszawska (od Przedeckiej do Pl. Wolności), Kard. Wyszyńskiego, Łęczycka, Pl. Wolności, Kościelna, Krępa, Targowa, Nowa, Ogrodowa, Krótka, Stodólna, Wiejska, Włocławska, Szkolna, Sędziwoja z Czechla, Ak. Krakowskiej, Grzegorza z Sambora, St. Staszica, A. Rustejki, Pińkiewicza, Spółdzielcza, Harcerska, Strażacka, E. Orzeszkowej, B.Prusa, W. Broniewskiego, J. Tuwima, S. Żeromskiego, M. Dąbrowskiej, L. Kruczkowskiego, Sportowa, Dąbska, Gruntowa, Łąkowa, Lipowa, Klonowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Wrzosowa, Różana,, Barbary, Jasna, Zielona, Niezłomnych, Zawodnia, Al. 1000-lecia, 1 Maja, Powstańców Wlkp., Wyżynna, Św. Ducha, Cicha, Witanowskiego, 11-go Listopada + WIEŚ: Cząstków.
Rejon S-02 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości:
Bierzwienna Długa Kolonia, Bierzwienna Długa Wieś, Bierzwienna Krótka, Górki, Pomarzany, Dąbrówka, Krzykosy.
Rejon S-03 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości:
Słupeczka, Okoleniec, Luboniek, Tarnówka, Janczewy, Leszcze, Rysiny, Rysiny Kolonia, Korzecznik i Marynki, Rysiny Wieś, Dzióbin, Kęcerzyn .
Rejon S-04 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości:
Podgajew, Rycerzew, Wólka Czepowa, Józefów Guzowski, Straszków-bloki i wieś, Straszkówek-bloki i wieś, Głogowa, Dębina, Kobylata, Łążek, Rgielew, Zbójno.
II. POSESJE WIELORODZINNE
a) Zmieszane odpady komunalne.
Odbiór odpadów w każdy czwartek tygodnia. W przypadku, gdy czwartek jest dniem ustawowo wolnym od pracy, odbiór odpadów odbywa się w dzień poprzedni tj. w środę.
b) Selektywnie odbierane odpady komunalne.
Miesiąc
|
Termin odbioru 1)
|
I termin
(Dzień miesiąca)
|
II termin
(Dzień miesiąca)
|
Styczeń
|
7 i 8
|
21 i 22
|
Luty
|
4 i 5
|
18 i 19
|
Marzec
|
3 i 4
|
17 i 18
|
Kwiecień
|
7 i 8
|
21 i 22
|
Maj
|
5 i 6
|
19 i 20
|
Czerwiec
|
9 i 10
|
23 i 24
|
Lipiec
|
7 i 8
|
21 i 22
|
Sierpień
|
4 i 5
|
18 i 19
|
1) - Zamawiający dopuszcza odbiór odpadów w pierwszym lub drugim dniu lub w oba dni łącznie tak, aby odebrać cały asortyment odpadów selektywnie zbieranych w wyznaczonym terminie.
W I terminie - tworzywa sztuczne i szkło.
W II terminie – tworzywa sztuczne i makulatura.