Harmonogram odbioru odpadów komunalnych z terenów posesji jednorodzinnych i zagrodowych na terenie miasta i gminy Kłodawa w miesiącach grudzień 2013 - marzec 2014
a) Zmieszane odpady komunalne.
Data odbioru miesiące |
Data odbioru ( dzień miesiąca) |
|||
Rejon M-01 |
Rejon M-02 |
Rejon M-03 |
Rejon M-04 |
|
Grudzień |
2 |
3 |
4 |
5 |
Styczeń |
13 |
7 |
8 |
9 |
Luty |
3 |
4 |
5 |
6 |
Marzec |
3 |
4 |
5 |
6 |
Legenda do harmonogramu:
Rejon M-01 dotyczy odbioru odpadów z następujących ulic i miejscowości:
Cegielniana, Traktorowa, Rolnicza, Krańcowa, Kolska, Bierzwieńska, Słowackiego, Mickiewicza, Toruńska, Przedecka, Warszawska (od Bierzwieńskiej do Przedeckiej), Poznańska, Dolna, Polna, Zagórnicka, Własna, Wspólna, Wąska.
Rejon M-02 dotyczy odbioru odpadów z następujących ulic i miejscowości:
Warszawska (od Przedeckiej do Pl. Wolności), Kard. Wyszyńskiego, Łęczycka,
Pl. Wolności, Kościelna, Krępa, Targowa, Nowa, Ogrodowa, Krótka, Stodólna, Wiejska.
Rejon M-03 dotyczy odbioru odpadów z następujących ulic i miejscowości:
Włocławska, Szkolna, Sędziwoja z Czechla, Ak. Krakowskiej, Grzegorza z Sambora, St. Staszica, A. Rustejki Pińkiewicza, Spółdzielcza, Harcerska, Strażacka, E. Orzeszkowej, B.Prusa, W. Broniewskiego, J. Tuwima, S. Żeromskiego, M. Dąbrowskiej, L. Kruczkowskiego, Sportowa + WIEŚ: Cząstków.
Rejon M-04 dotyczy odbioru odpadów z następujących ulic i miejscowości:
Dąbska, Gruntowa, Łąkowa, Lipowa, Klonowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Wrzosowa, Różana,, Barbary, Jasna, Zielona, Niezłomnych, Zawodnia, Al. 1000-lecia, 1 Maja, Powstańców Wlkp., Wyżynna, Św. Ducha, Cicha, Witanowskiego, 11-go Listopada,
Data odbioru miesiące |
Data odbioru ( dzień miesiąca) |
|||||||
Rejon W-01 |
Rejon W-02 |
Rejon W-03 |
Rejon W-04 |
Rejon W-05 |
Rejon W-06 |
Rejon W-07 |
Rejon W-08 |
|
Grudzień |
9 |
10 |
11 |
12 |
16 |
17 |
18 |
19 |
Styczeń |
20 |
14 |
15 |
16 |
27 |
21 |
22 |
23 |
Luty |
10 |
11 |
12 |
13 |
17 |
18 |
19 |
20 |
Marzec |
10 |
11 |
12 |
13 |
17 |
18 |
19 |
20 |
Legenda do harmonogramu:
Rejon W-01 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości:
Bierzwienna Długa Kolonia, Bierzwienna Długa Wieś, Bierzwienna Krótka.
Rejon W-02 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości:
Luboniek, Okoleniec, Słupeczka.
Rejon W-03 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości:
Górki, Pomarzany Fabryczne, Dąbrówka, Krzykosy.
Rejon W-04 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości:
Janczewy, Leszcze, Tarnówka.
Rejon W-05 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości:
Podgajew, Rycerzew, Wólka Czepowa, Józefów Guzowski, Straszków - bloki i wieś, Straszkówek-bloki i wieś.
Rejon W-06 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości:
Rysiny, Rysiny Kolonia, Rysiny Wieś, Korzecznik i Marynki, Dzióbin, Kęcerzyn.
Rejon W-07 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości:
Głogowa, Dębina, Kobylata.
Rejon W-08 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości:
Łążek, Rgielew, Zbójno.
b) Selektywnie zbierane odpady komunalne takie jak, papier i makulatura, szkło opakowaniowe, PET, pozostałe tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe i metal.
Data odbioru miesiące |
Data odbioru ( dzień miesiąca) |
|||
Rejon S – 01 |
Rejon S-02 |
Rejon S-03 |
Rejon S-04 |
|
Grudzień |
23 |
24 |
30 |
31 |
Styczeń |
28 |
29 |
30 |
31 |
Luty |
24 |
25 |
26 |
27 |
Marzec |
24 |
25 |
26 |
27 |
Legenda do harmonogramu:
Rejon S-01 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości:
Cegielniana, Traktorowa, Rolnicza, Krańcowa, Kolska, Bierzwieńska, Słowackiego, Mickiewicza, Toruńska, Przedecka, Warszawska (od Bierzwieńskiej do Przedeckiej), Poznańska, Dolna, Polna, Zagórnicka, Własna, Wspólna, Wąska Warszawska (od Przedeckiej do Pl. Wolności), Kard. Wyszyńskiego, Łęczycka, Pl. Wolności, Kościelna, Krępa, Targowa, Nowa, Ogrodowa, Krótka, Stodólna, Wiejska, Włocławska, Szkolna, Sędziwoja z Czechla, Ak. Krakowskiej, Grzegorza z Sambora, St. Staszica, A. Rustejki Pińkiewicza, Spółdzielcza, Harcerska, Strażacka, E. Orzeszkowej, B.Prusa, W. Broniewskiego, J. Tuwima, S. Żeromskiego, M. Dąbrowskiej, L. Kruczkowskiego, Sportowa, Dąbska, Gruntowa, Łąkowa, Lipowa, Klonowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Wrzosowa, Różana,, Barbary, Jasna, Zielona, Niezłomnych, Zawodnia, Al. 1000-lecia, 1 Maja, Powstańców Wlkp., Wyżynna, Św. Ducha, Cicha, Witanowskiego, 11-go Listopada + WIEŚ: Cząstków.
Rejon S-02 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości:
Bierzwienna Długa Kolonia, Bierzwienna Długa Wieś, Bierzwienna Krótka, Górki, Pomarzany, Dąbrówka, Krzykosy.
Rejon S-03 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości:
Słupeczka, Okoleniec, Luboniek, Tarnówka, Janczewy, Leszcze, Rysiny, Rysiny Kolonia, Korzecznik i Marynki, Rysiny Wieś, Dzióbin, Kęcerzyn .
Rejon S-04 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości:
Podgajew, Rycerzew, Wólka Czepowa, Józefów Guzowski, Straszków-bloki i wieś, Straszkówek-bloki i wieś, Głogowa, Dębina, Kobylata, Łążek, Rgielew, Zbójno.