HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH w 2018 ROKU
I. POSESJE JEDNORODZINNE I ZAGRODOWE
Zmieszane odpady komunalne.
-
Data odbioru
miesiące
Data odbioru ( dzień miesiąca)
Rejon M-01
Rejon M-02
Rejon M-03
Rejon M-04
Styczeń
8
2
3
4
Luty
5
6
7
1
Marzec
5
6
7
8
Kwiecień
9 i 23
3 i 17
4 i 18
5 i 19
Maj
7 i 21
8 i 22
9 i 23
10 i 24
Czerwiec
4 i 18
5 i 19
6 i 20
7 i 21
Lipiec
2 i 16
3 i 17
4 i 18
5 i 19
Sierpień
6 i 20
7 i 21
1 i 22
9 i 23
Wrzesień
3 i 17
4 i 18
5 i 19
6 i 20
Październik
1 i 15
2 i 16
3 i 17
4 i 18
Listopad
5
6
7
8
Grudzień
3
4
5
6
Legenda do harmonogramu:
- Rejon M-01 dotyczy odbioru odpadów z następujących ulic i miejscowości:Cegielniana, Traktorowa, Rolnicza, Krańcowa, Kolska, Bierzwieńska, Słowackiego, Mickiewicza, Toruńska, Przedecka, Warszawska (od Bierzwieńskiej do Przedeckiej), Poznańska, Dolna, Polna, Zagórnicka, Własna, Wspólna, Wąska.
- Rejon M-02 dotyczy odbioru odpadów z następujących ulic i miejscowości: Warszawska (od Przedeckiej do Pl. Wolności), Kard. Wyszyńskiego, Łęczycka, Pl. Wolności, Kościelna, Krępa, Targowa, Nowa, Ogrodowa, Krótka, Stodólna, Wiejska.
- Rejon M-03 dotyczy odbioru odpadów z następujących ulic i miejscowości: Włocławska, Szkolna, Sędziwoja z Czechla, Ak. Krakowskiej, Grzegorza z Sambora, St. Staszica, A. Rustejki Pińkiewicza, Spółdzielcza, Harcerska, Strażacka, E. Orzeszkowej, B.Prusa, W. Broniewskiego, J. Tuwima, S. Żeromskiego, M. Dąbrowskiej, L. Kruczkowskiego, Sportowa + WIEŚ: Cząstków.
- Rejon M-04 dotyczy odbioru odpadów z następujących ulic i miejscowości: Dąbska, Gruntowa, Łąkowa, Lipowa, Klonowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Wrzosowa, Różana,, Barbary, Jasna, Zielona, Niezłomnych, Zawodnia, Al. 1000-lecia, 1 Maja, Powstańców Wlkp., Wyżynna, Św. Ducha, Cicha, Witanowskiego, 11-go Listopada,
dwukrotny odbiór zmieszanych odpadów komunalnych w miesiącach kwiecień – październik 2018 ustalony dla rejonu M-03, w którym ujęte są nieruchomości położone w mieście Kłodawie i we wsi Cząstków, dotyczy wyłącznie odbioru odpadów z terenu miasta Kłodawy.
-
Data odbioru
miesiące
Data odbioru ( dzień miesiąca)
Rejon
W-01
Rejon
W-02
Rejon
W-03
Rejon
W-04
Rejon
W-05
Rejon
W-06
Rejon
W-07
Rejon
W-08
Styczeń
15
9
10
11
29
16
17
18
Luty
12
13
14
8
19
20
21
15
Marzec
12
13
14
15
19
20
21
22
Kwiecień
16
10
11
12
23
17
18
19
Maj
14
15
16
17
21
22
23
24
Czerwiec
11
12
13
14
18
19
20
21
Lipiec
9
10
11
12
16
17
18
19
Sierpień
13
14
8
16
20
21
22
23
Wrzesień
10
11
12
13
17
18
19
20
Październik
8
9
10
11
15
16
17
18
Listopad
12
13
14
15
19
20
21
22
Grudzień
10
11
12
13
17
18
19
20
Legenda do harmonogramu:
- Rejon W-01 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości: Bierzwienna Długa Kolonia, Bierzwienna Długa Wieś, Bierzwienna Krótka.
- Rejon W-02 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości: Luboniek, Okoleniec, Słupeczka.
- Rejon W-03 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości: Górki, Pomarzany Fabryczne, Dąbrówka, Krzykosy.
- Rejon W-04 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości: Janczewy, Leszcze, Tarnówka.
- Rejon W-05 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości: Podgajew, Rycerzew, Wólka Czepowa, Józefów Guzowski, Straszków - bloki i wieś, Straszkówek-bloki i wieś.
- Rejon W-06 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości: Rysiny, Rysiny Kolonia, Rysiny Wieś, Korzecznik i Marynki, Dzióbin, Kęcerzyn.
- Rejon W-07 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości: Głogowa, Dębina, Kobylata.
- Rejon W-08 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości: Łążek, Rgielew, Zbójno.
Selektywnie zbierane odpady komunalne takie jak, papier i makulatura, szkło opakowaniowe, PET, pozostałe tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe i metal.
-
Data odbioru miesiące
Data odbioru ( dzień miesiąca)
Rejon S – 01
Rejon S-02
Rejon S-03
Rejon S-04
Styczeń
22
23
24
25
Luty
26
27
28
22
Marzec
26
27
28
29
Kwiecień
30
24
25
26
Maj
28
29
30
25
Czerwiec
25
26
27
28
Lipiec
23
24
25
26
Sierpień
27
28
29
30
Wrzesień
24
25
26
27
Październik
22
23
24
25
Listopad
26
27
28
29
Grudzień
17
18
19
20
Legenda do harmonogramu:
- Rejon S-01 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości: Cegielniana, Traktorowa, Rolnicza, Krańcowa, Kolska, Bierzwieńska, Słowackiego, Mickiewicza, Toruńska, Przedecka, Warszawska (od Bierzwieńskiej do Przedeckiej), Poznańska, Dolna, Polna, Zagórnicka, Własna, Wspólna, Wąska, Warszawska (od Przedeckiej do Pl. Wolności), Kard. Wyszyńskiego, Łęczycka, Pl. Wolności, Kościelna, Krępa, Targowa, Nowa, Ogrodowa, Krótka, Stodólna, Wiejska, Włocławska, Szkolna, Sędziwoja z Czechla, Ak. Krakowskiej, Grzegorza z Sambora, St. Staszica, A. Rustejki Pińkiewicza, Spółdzielcza, Harcerska, Strażacka, E. Orzeszkowej, B.Prusa, W. Broniewskiego, J. Tuwima, S. Żeromskiego, M. Dąbrowskiej, L. Kruczkowskiego, Sportowa, Dąbska, Gruntowa, Łąkowa, Lipowa, Klonowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Wrzosowa, Różana,, Barbary, Jasna, Zielona, Niezłomnych, Zawodnia, Al. 1000-lecia, 1 Maja, Powstańców Wlkp., Wyżynna, Św. Ducha, Cicha, Witanowskiego, 11-go Listopada + WIEŚ: Cząstków.
- Rejon S-02 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości: Bierzwienna Długa Kolonia, Bierzwienna Długa Wieś, Bierzwienna Krótka, Górki, Pomarzany, Dąbrówka, Krzykosy.
- Rejon S-03 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości: Słupeczka, Okoleniec, Luboniek, Tarnówka, Janczewy, Leszcze, Rysiny, Rysiny Kolonia, Korzecznik i Marynki, Rysiny Wieś, Dzióbin, Kęcerzyn .
- Rejon S-04 dotyczy odbioru odpadów z następujących miejscowości: Podgajew, Rycerzew, Wólka Czepowa, Józefów Guzowski, Straszków-bloki i wieś, Straszkówek-bloki i wieś, Głogowa, Dębina, Kobylata, Łążek, Rgielew, Zbójno.
II. POSESJE WIELORODZINNE
a) Zmieszane odpady komunalne.
Odbiór odpadów w każdy czwartek tygodnia. W przypadku, gdy czwartek jest dniem ustawowo wolnym od pracy, odbiór odpadów odbywa się w dzień poprzedni tj. w środę.
b) Selektywnie odbierane odpady komunalne.
Miesiąc |
Termin odbioru 1), |
||
I termin (Dzień miesiąca) |
II termin (Dzień miesiąca) |
III termin (dodatkowy odbiór PET) (Dzień miesiąca) |
|
Styczeń |
3 i 4 |
24 i 25 |
|
Luty |
7 i 8 |
21 i 22 |
|
Marzec |
7 i 8 |
28 i 29 |
|
Kwiecień |
11 i 12 |
25 i 26 |
|
Maj |
9 i 10 |
23 i 24 |
|
Czerwiec |
6 i 7 |
27 i 28 |
15 |
Lipiec |
4 i 5 |
25 i 26 |
13 |
Sierpień |
1 i 2 |
22 i 23 |
10 |
Wrzesień |
5 i 6 |
26 i 27 |
14 |
Październik |
10 i 11 |
24 i 25 |
|
Listopad |
7 i 8 |
21 i 22 |
|
Grudzień |
5 i 6 |
19 i 20 |
28 |
1) - Zamawiający dopuszcza odbiór odpadów w pierwszym lub drugim dniu lub w oba dni łącznie tak, aby odebrać cały asortyment odpadów selektywnie zbieranych w wyznaczonym terminie.
W I terminie PET i SZKŁO,
W II terminie wszystkie.