Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian
Email Drukuj PDF

Burmistrz Kłodawy ogłosił w dniu dzisiejszym (30 czerwca) przetarg nieograniczony na budowę obiektu sportowego w ramach programu "Moje boisko - Orlik 2012". Program jest dofinansowany w wysokości 333 tysiące złotych przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego oraz w tej samej kwocie z budżetu państwa. Pozostałą część gmina pokryje ze środków własnych.

Obiekt przewidziany jest do oddania w użytkowanie jeszcze w bieżącym roku (termin wykonania zadania to 10.XII). Termin składania ofert wyznaczono na dzień 22 lipca. Wszelkie szczegółowe specyfikacje oraz opisy odnośnie obiektu, który powstanie w Kłodawie znaleźć można na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Kłodawa pod adresem: http://www.bip.klodawa.wlkp.pl/?a=335

Będzie to kolejny obiekt z nawierzchnią syntetyczną na terenia naszej gminy. Z powodzeniem funkcjonują już dwa boiska wielofunkcyjne zlokalizowane przy szkole w Wólce Czepowej oraz przy szkole Nr 2 w Kłodawie. Nowobudowane boisko położone będzie przy ul. Cegielnianej, niedaleko Zespołu Szkół Ponadpodstawowych - na terenie obecnie istniejącego boiska.

Zamówienia Publiczne Orlik 2012 w Kłodawie - ogłoszono przetarg

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki