Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian

POMÓŻ WYBUDOWAĆ PLAC ZABAW W NASZEJ SZKOLE!

Email Drukuj PDF

 

 Wystarczy zagłosować!

Każda osoba posiadająca adres e-mail może każdego dnia oddać jeden głos na Naszą Szkołę. Zachęć znajomych i rodzinę.

  • 1. Wejdź na stronę www.plebiscyt.novumedukacja.pl
  • 2. Wybierz kategorię: SZKOŁY
  • 3. Znajdź Szkołę Podstawową Nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie i oddaj swój głos, podając imię, nazwisko oraz swój adres e-mail.
  • 4. Akceptuj regulamin i przepisz kod z obrazka.

 

Życie w Kłodawie Edukacja i Nauka POMÓŻ WYBUDOWAĆ PLAC ZABAW W NASZEJ SZKOLE!

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki

 

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Używamy cookies, żeby zrozumieć w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i dostosować ją tak, aby korzystanie z niej było dla nich przyjemniejsze i ciekawsze. Stosujemy cookies także w celach reklamowych i statystycznych. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z nami reklamodawców oraz przez firmy badawcze.W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk