Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian

Projekt „Budowa centrum rekreacyjno - wypoczynkowego przy ul. Kościelnej 15 w Kłodawie” zakończony.

Email Drukuj PDF

DSC 0171
Projekt „Budowa centrum rekreacyjno - wypoczynkowego przy ul. Kościelnej 15 w Kłodawie” zakończony.
Został on zrealizowany w celu nieodpłatnego udostępniania mieszkańcom obszaru Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie "Solna Dolina" w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Budowa centrum rekreacyjno - wypoczynkowego przy ul. Kościelnej 15 w Kłodawie polegała na zagospodarowaniu terenu, który tworzy 4 strefy wypoczynkowo – rekreacyjne.
Zostały utworzone następujące strefy:
- strefa zabawy dla najmłodszych- obejmująca zakup i montaż urządzenia zabawowego wraz z wykonaniem nawierzchni bezpiecznej z piasku;
- strefa stożka linowego- obejmująca zakup i montaż stożka linowego (tzw. Linarium) wraz z wykonaniem nawierzchni bezpiecznej z piasku amortyzującej upadek, dedykowane dla grupy wiekowej od 6 - 15 lat;
- strefa terenu rekreacyjnego na miejscu płyty starego boiska do piłki nożnej
– strefa wypoczynku i relaksu- obejmująca wykonanie terenu wypoczynkowego, montaż 16 szt. ławek, 2 szt. koszy na śmieci, 2 szt. stojaków na rowery, wykonanie energooszczędnego oświetlenia parkowego terenu poprzez montaż 4 szt. lamp Led oraz wykonanie monitoringu.
Projekt został zrealizowany przez Stowarzyszenie "Kłodawska Jedynka"

Galeria zdjęć:

Życie w Kłodawie Edukacja i Nauka Projekt „Budowa centrum rekreacyjno - wypoczynkowego przy ul. Kościelnej 15 w Kłodawie” zakończony.

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki