Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian

Rozpoczął się Powszechny Spis Rolny

Email Drukuj PDF
Rozpoczął się Powszechny Spis Rolny
 
Potrwa od 1 września do 30 listopada 2020 r. Udział w spisie rolnym będzie obowiązkowy.
 
Oficjalna strona internetowa informująca na bieżąco o wszystkim co dotyczy Powszechnego Spisu Rolnego 2020, prowadzona jest przez Główny Urząd Statystyczny w Warszawie https://rolny.spis.gov.pl.  
 
To jedyne badanie statystyczne dostarczające szeroki zakres informacji o gospodarstwach rolnych na wszystkich szczeblach podziału terytorialnego kraju. Udział w nim jest obowiązkowy dla każdego rolnika. Podstawową metodą realizacji powszechnego spisu rolnego w 2020 r., jest samospis internetowy. 
 


 
Każdy rolnik może dokonać spisu we własnym domu, na własnym urządzeniu mającym połączenie z internetem, za pośrednictwem interaktywnej aplikacji dostępnej na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego. Dla rolników, posiadających gospodarstwa rolne na terenie Gminy Kłodawa, którzy nie mają w domu dostępu do internetu, Urząd Miasta i Gminy w Kłodawie uruchomił stanowisko do samospisu w budynku urzędu w pokoju nr 7. Osoby chętne do wypełnienia online formularzy samospisu na tym stanowisku, powinny zgłosić się do pracownika biura spisowego – Jolanty Bulińskiej, pod numerami telefonów: 63 2730 622 wew. 125.
 
Ponadto, spis będzie realizowany poprzez wywiady telefoniczne oraz wywiady bezpośrednie (przeprowadzane przez rachmistrzów terenowych). Podkreślamy, że zgodnie z obowiązującą instrukcją organizacyjną: Samospis internetowy rozpoczął się 1 września i potrwa do 30 listopada br., wywiady telefoniczne przeprowadzane będą w okresie od 16 września do 30 listopada br. przez rachmistrzów telefonicznych – pracowników Urzędu Statystycznego, wywiady bezpośrednie przeprowadzane będą w okresie od 1 października do 30 listopada br. przez rachmistrzów terenowych, którzy będą odwiedzać osobiście gospodarstwa rolne (pod warunkiem, że pozwoli na to sytuacja epidemiczna).

Życie w Kłodawie Aktualności Rozpoczął się Powszechny Spis Rolny

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki