Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian

Brązowy Medal Mistrzostw Polski

Email Drukuj PDF

IMG 0710Blisko 200 zawodników rywalizowało o miejsca na podium podczas XXI Mistrzostw Polski Oyama Karate w Kata w Kole. Wśród nich nie zabrakło zawodników Oyama Karate z Kłodawy w składzie: Oskar Wawrzyniak,Natalia Królikowska, Anita Muraszewska, Kamil Michałkiewicz i Julian Kubiak.

Mistrzostwa Polski Oyama Karate w Kata zorganizował Kolski Klub Sportów Walki z sensei Krzysztofem Wojewodą 4 dan na czele. Patronat nad imprezą objęły: e-kolo, naszemiasto.pl, TV kablowa SM w Kole i Przegląd Kolski.. W zawodach wystartowało 198 zawodników i zawodniczek, reprezentujących 27 klubów Oyama karate z całej Polski. Zawody otworzył Prezes OYAMA Polskiej Federacji Karate – Hanshi Jan Dyduch 8 dan. Sędzią głównym był Shihan Paweł Pajdak 5 dan (Sosnowiec).
Pojedynki prowadzone były na trzech polach prezentacji i zostały rozegrane systemem pucharowym. Formy kata były prezentowane na wysokim i wyrównanym poziomie. Najlepiej z Kłodawy zaprezentował się Oskar Wawrzyniak zdobywając brązowy medal Mistrzostw Polski w kategorii dzieci, Anita Muraszewska po zwycięskich dwóch walkach dotarła do ćwierćfinału pozostałym naszym zawodnikom zabrakło troszkę szczęścia. Zawody dodatkowo stanowiły kwalifikacje do zbliżającego się Pucharu Europy Oyama IKF w Wieliczce.
Z zawodnikami przebywali instruktorzy: sensei Włodzimierz Rygiert 4 dan, Paweł Wasiak 1 dan , oraz grupa rodziców startujących karateków.

Galeria zdjęć:

Życie w Kłodawie Sport Brązowy Medal Mistrzostw Polski

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki