Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian

Seminarium Muay Thai

Email Drukuj PDF

4-IMG 6796W dniu 30-go stycznia 2016 r. mieliśmy okazję gościć w naszym klubie Sebastiana Wytwera – wicemistrza świata Muay Thai federacji ISKA, wielokrotnego zdobywcę tytułu Mistrza Polski, Pucharu Polski oraz uczestnika Mistrzostw Świata w Bangkoku. Zakres przeprowadzonego seminarium został dostosowany do wszystkich uczestników - zarówno początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych adeptów Muay Thai. Przez ponad 2 godziny wspólnego treningu Sebastian pokazał bardzo ogromny wachlarz technik holenderskiej i tajskiej szkoły boksu na zawodowym poziomie, która jest bardzo skuteczna w realnej walce. Dodatkowo każdy dostał kilka jakże cennych wskazówek, w jaki sposób trenować, na czym skupiać największą uwagę oraz jak postępować w walce z wymagającymi przeciwnikami. W seminarium wzięli udział zawodnicy z sekcji Muay Thai Turek oraz Kłodawa. Dziękujemy wszystkim za przybycie i jednocześnie zapraszamy na treningi w każdy poniedziałek i środę o godzinie 19.30 w Sali Oyama Karate, jak również na kolejne seminaria Muay Thai, które będą organizowane w naszym klubie cyklicznie. Kontakt i zapisy tel. 504-227-573.

Fotorelacja:

Życie w Kłodawie Sport Seminarium Muay Thai

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki

 

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Używamy cookies, żeby zrozumieć w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i dostosować ją tak, aby korzystanie z niej było dla nich przyjemniejsze i ciekawsze. Stosujemy cookies także w celach reklamowych i statystycznych. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z nami reklamodawców oraz przez firmy badawcze.W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk