Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian

Mistrzostwa Polski Wschodniej w Kumite

Email Drukuj PDF

3-IMG 8514W dniu 23 kwietnia w Pionkach k/Kozienic odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Wschodniej Oyama Karate w kumite, zorganizowane przez Nadwiślański Klub Sztuk Walki "Wulkan", pod przewodnictwem Sensei Andrzeja Suwały 3 dan. Sędzią Głównym zawodów był Shihan Witold Choiński 5 dan z Białegostoku. W Mistrzostwach wystartowało 257 zawodników z 20 klubów, w tym czworo reprezentantów Turkowskiego Klubu Karate z Turku i Kłodawy: Kacper Ogrodowczyk, Maja Gierałka, Julian Kubiak i Wiktor Ścibior. Nasi zawodnicy wykazali się świetnym przygotowaniem, zdobywając łącznie 3 medale: 1 złoty - Kacper i 2 brązowe - Maja i Julek. Z naszej ekipy zdecydowanie najlepszy start zanotował Kacper, wygrywając przed czasem trzy walki: eliminacyjną, ćwierćfinałową i półfinałową, a walkę finałową wygrał przewagą na punkty. Ponadto, walka eliminacyjna Kacpra była jedną z najkrótszych na tych zawodach, zakończył ją po zaledwie dwóch akcjach i trwała niecałe pół minuty. Z zawodnikami przebywali instruktorzy - sensei Włodzimierz Rygiert i Marek Kruk oraz mamy naszych zawodników: Iwona Gierałka, Elżbieta Ogrodowczyk i Anna Ścibior.
Zarząd Turkowskiego Klubu Karate składa serdeczne podziękowania Urzędowi Miasta i Gminy w Kłodawie i Urzędowi Miasta w Turku i za wsparcie wyjazdu naszych zawodników na kolejne udane zawody.1-IMG 85002-IMG 8503

Życie w Kłodawie Sport Mistrzostwa Polski Wschodniej w Kumite

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki