Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian

SUKCES NAD MORZEM

Email Drukuj PDF

2-IMG 498624 października2015r. w Słupsku odbyły się II Mistrzostwa Polski Północnej Oyama Karate, których organizatorem, pod patronatem Prezydenta i Starosty Miasta Słupsk, był Pomorski Klub Oyama Karate z Shihan Waldemarem Leończykiem na czele. W ramach zawodów rozegrane zostały konkurencje: Kata dzieci i młodzieży, Kumite w lekkim kontakcie, Semi-knockdown oraz Full Contact. Mistrzostwa zgromadziły ponad 110 zawodników z Bydgoszczy, Turku, Kłodawy, Łodzi, Gdyni, Gdańska, Darłowa, Starogardu,Słupska, Białegostoku oraz Oyama Karate Denmark.
Były to drugie w tym sezonie i zarazem bardzo udane zawody dla zawodników TKK z Kłodawy. Najlepiej z naszej ekipy wypadła Anita Muraszewska, która zajęła pierwsze miejsce w kata oraz trzecie miejsce w lekkim kontakcie.
Trzecie miejsce zajął Oskar Wawrzyniak w kata a czwarte Natalia Królikowska. W drodze na Mistrzostwa ekipa z Kłodawy zatrzymała się w Gdyni, gdzie, przy nabrzeżu portowym, miała okazję zwiedzić okręt wojenny ORP Błyskawica, a także, dzięki przewodnikowi, poznać część historii Marynarki Wojennej. Z zawodnikami przebywali trenerzy sensei Włodzimierz Rygiert 4 dan i sensei Marek Kruk 1 dan.

Życie w Kłodawie Sport SUKCES NAD MORZEM

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki