Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian

Turystyka - Informacje

Wielki ranking podziemi turystycznych w Polsce

Email Drukuj PDF

68970954 2579668835452342 5569937623536893952 nGłosujmy! Kłodawska Podziemna Trasa Turystyczna w Kopalni Soli "Kłodawa" S.A. podziemne NAJ do zwiedzania przez cały rok.

Nasze kłodawskie ulubione i wyjątkowe miejsce, do którego można i warto wejść, by zobaczyć jak ciekawy i różnorodny jest świat, nie tylko na powierzchni ale także pod ziemią.

Wystarczy zaznaczyć 1 z pośród 59 prezentowanych obiektów i nacisnąć na dole listy przycisk "głosuj". Wynik głosowania pojawia się natychmiast.

Głosujemy do 30 września do godz. 23:59

https://klubpodroznikow.com/…/2877-ranking-podziemi-turysty…

Poprawiony: środa, 11 września 2019 09:55

Kłodawa na targach regionów w Łodzi

Email Drukuj PDF

20190322 100123
Od 22 do 24 marca 2019 roku odbyła się XXV – jubileuszowa, edycja Targów Regiony Turystyczne „NA STYKU KULTUR” w hali Expo w Łodzi. Targi - Regiony Turystyczne „NA STYKU KULTUR” to wydarzenie, podczas którego Wystawcy mają możliwość zaprezentowania kultury i tradycji regionów Polski oraz niektórych państw Europy. Jubileuszowa edycja targów sprawiła, iż było to obowiązkowe wydarzenie dla każdej firmy, która chce zwiększyć swoją rozpoznawalność oraz nawiązać nowe kontakty. Targi Na Styku Kultur stanowią platformę wymiany wiedzy, doświadczeń oraz informacji przez przedstawicieli branży turystycznej. Corocznie „NA STYKU KULTUR” odwiedza ponad osiem tysięcy mieszkańców Łodzi i województwa łódzkiego co sprawia, że impreza jest doskonałą okazją do zaprezentowania atrakcji turystycznych regionów zwiedzającym. Dopełnieniem targów są imprezy towarzyszące, takie jak spotkania z podróżnikami, konkursy, gry targowe czy występy zespołów. Podczas ostatniej edycji targów wydarzenie uświetnił zespół „Śląsk”, prezentując swoje możliwości artystyczne szerokiej publiczności. Gmina Kłodawa tradycyjnie, wspólnie z innymi podmiotami Centralnego Łuku Turystycznego wzięła po raz kolejny udział w Targach Łódzkich i zaprezentowała razem z Kopalnią Soli „Kłodawa” S.A. to co u nas najciekawsze.

Fotorelacja:

Poprawiony: poniedziałek, 25 marca 2019 15:14 Więcej…

Kłodawa na targach regionów w Łodzi

Email Drukuj PDF

20180316 095410 2
Od 16 do 18 marca 2018 roku odbyła się XXIV edycja Targów - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR w hali Expo w Łodzi. Targi - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR.Ponad dwadzieścia udanych edycji targów sprawia, iż jest to obowiązkowe wydarzenie dla każdej firmy. Corocznie targi "NA STYKU KULTUR" odwiedza wielu mieszkańców Łodzi i województwa łódzkiego co sprawia, że impreza jest doskonałą okazją do zaprezentowania atrakcji turystycznych regionów szerokiej publiczności.
Grupą docelową imprezy są rodziny z dziećmi, osoby poszukujące ekstremalnych przygód, prowadzące zdrowy tryb życia oraz organizatorzy wyjazdów dla grup zorganizowanych.

Gmina Kłodawa tradycyjnie, we współpracy z Centralnym Łukiem Turystyczny wzięła po raz kolejny udział w Targach Łódzkich i zaprezentowała razem z Kopalnią Soli „Kłodawa” S.A. ofertę gminy Kłodawa.
Poniżej galeria:

Poprawiony: poniedziałek, 25 marca 2019 14:47 Więcej…

Film promocyjny - Kłodawa z lotu ptaka i z wnętrza Ziemi

Email Drukuj PDF

Źródło: sowiweb.com

Poprawiony: czwartek, 20 lipca 2017 08:28

Kłodawa na targach regionów w Łodzi

Email Drukuj PDF

17 20170317 11541319 20170317 124145

Od 17 do 19 marca 2017 roku odbyła się XXIII edycja Targów - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR w hali Expo w Łodzi. Targi - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR to przedsięwzięcie mające charakter targowy, jak i kulturalny, dające możliwość zapoznania się z walorami turystycznymi regionów Polski i Europy. Targi NA STYKU KULTUR są kopalnią pomysłów i wiedzy na temat możliwości zwiedzania Polski, a co za tym idzie, obowiązkowym wydarzeniem dla osób, które uwielbiają wyprawy i przygody. Wystawcy, którzy pojawiają się na targach, prezentują bardzo atrakcyjną ofertę dla tych, którzy planują wyruszyć w drogę - od standardowych ofert turystycznych, poprzez wszystkie usługi i gadżety pomocne podróżnikom. Regionem partnerskim tegorocznej edycji było MAZOWSZE, natomiast funkcję miasta partnerskiego, pełnił PIOTRKÓW TRYBUNALSKI.Gmina Kłodawa tradycyjnie, wspólnie z innymi podmiotami Centralnego Łuku Turystycznego wzięła po raz kolejny udział w Targach Łódzkich. W bieżącym roku Janusz Jankowski prezes stowarzyszenia Centralny Łuk Turystyczny przestawił prezentację multimedialną na temat walorów CŁT gościom Targów w pierwszym dniu wystawowym, w piątek.

Poprawiony: środa, 22 marca 2017 07:48 Więcej…

Strona 1 z 9

Turystyka Aktualności

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki