Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian

Mieszkańcy! Nikt nie zadba o czystość naszego miasta tak jak my sami!

Email Drukuj PDF

101 2622
Urząd Miasta i Gminy w Kłodawie przypomina, że zgodnie z ustawą z 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2018 r. poz. 1454 z późn. zm.) oraz na podstawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta i gminy Kłodawa (załącznik nr 1 do Uchwały nr XXVI/136/2016, Rady Miejskiej w Kłodawie z 30 maja 2016 roku) wyrzucanie śmieci w niedozwolonych miejscach podlega karze grzywny.

Życie w Kłodawie Aktualności Mieszkańcy! Nikt nie zadba o czystość naszego miasta tak jak my sami!

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki

 

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Używamy cookies, żeby zrozumieć w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i dostosować ją tak, aby korzystanie z niej było dla nich przyjemniejsze i ciekawsze. Stosujemy cookies także w celach reklamowych i statystycznych. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z nami reklamodawców oraz przez firmy badawcze.W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk