Zapraszamy do serwisu informacyjnego PKW, w którym sprawdzimy obwody głosowania, frekwencje i wyniki głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego w dniu 26 maja 2019 roku.
https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/organy_wyborcze/obwodowe/gm/300906
Obwody głosowania
Numer | Siedziba | Typ obwodu | Granice | |
---|---|---|---|---|
1 | Przedszkole Nr 1 w Kłodawie im. Jana Brzechwy, ul. Boh. Września 4, 62-650 Kłodawa | Stały | tak | MIASTO KŁODAWA ULICE: Armii Krajowej, Górnicza, Józefa Grzymskiego, Bohaterów Września 1939 r. nr 1, 2A, 2B, 3, 5, 7, 9 , Barbary, Cicha, Zawodnia, Zielona, Jasna, Niezłomnych, Łęczycka, Władysława Kapicy nr 4, Bohaterów Września 1939 r. nr 11, 13, 15 |
2 | Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie, 3 Maja 5, 62-650 Kłodawa | Stały | tak | MIASTO KŁODAWA ULICE: Dąbska, Al. 1 Maja, Al. Tadeusza Kościuszki, Al. 1000 - lecia, Gruntowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Klonowa, Lipowa , 11listopada, Łąkowa, Powstańców Wielkopolskich, Rawity Witanowskiego, Różana, Solna, Świętego Ducha, Wrzosowa, Wyżynna, 3 Maja, Władysława Kapicy nr 1, 2, 3, Władysława Jagiełły, Henryka Dąbrowskiego, Akacjowa |
3 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie, Adama Mickiewicza 5, 62-650 Kłodawa | Stały | nie | MIASTO KŁODAWA ULICE: Adama Mickiewicza, Bierzwieńska, Cegielniana, Dolna, Juliusza Słowackiego, Kolska, Krańcowa, Polna, Poznańska, Rolnicza, Toruńska, Traktorowa, Wąska, Wiejska, Własna , Wspólna, Zagórnicka SOŁECTWA: Bierzwienna Długa-Kolonia, Cząstków, Łubno |
4 | Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie, Kościelna 15, 62-650 Kłodawa | Stały | tak | MIASTO KŁODAWA ULICE: Kardynała Stefana Wyszyńskiego nr 42, 44, 46, 47, 48, 50 , Kościelna, Krępa, Krótka, Nowa , Ogrodowa, Plac Wolności, Targowa, Warszawska, Przedecka, Adama Rustejki Pińkiewicza, Akademii Krakowskiej, Bolesława Prusa, Elizy Orzeszkowej, Grzegorza z Sambora, Harcerska, Juliana Tuwima, Zbigniewa Herberta, Marii Dąbrowskiej, Sędziwoja z Czechla, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisława Staszica, Stefana Żeromskiego, Stodólna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 3 do nr 41A i od nr 51A do nr 96, Władysława Broniewskiego, Włocławska, Strażacka, Szkolna |
5 | Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Kardynała Stefania Wyszyńskiego w Wólce Czepowej, Wólka Czepowa 33, 62-650 Kłodawa | Stały | nie | SOŁECTWA: Łążek, Podgajew, Rgielew, Rycerzew, Straszków, Wólka Czepowa |
6 | Budynek po Szkole Podstawowej w Dębinie, Dębina 40, 62-650 Kłodawa | Stały | tak | SOŁECTWA: Zbójno, Dębina, Głogowa |
7 | Budynek po Zespole Szkół w Rysinach-Kolonii, Rysiny Kolonia 37, 62-650 Kłodawa | Stały | nie | SOŁECTWA: Dzióbin, Korzecznik, Luboniek, Rysiny-Kolonia |
8 | Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kutrzeby w Bierzwiennej Długiej, Bierzwienna Długa 76, 62-650 Kłodawa | Stały | tak | SOŁECTWA: Okoleniec, Słupeczka, Tarnówka, Bierzwienna Długa |
9 | Świetlica Wiejska w Leszczach, Leszcze 20, 62-650 Kłodawa | Stały | nie | SOŁECTWA: Bierzwienna Krótka, Janczewy, Leszcze, Kobylata |
10 | Szkoła Podstawowa w Górkach, Górki 18, 62-650 Kłodawa | Stały | tak | SOŁECTWA: Górki, Pomarzany Fabryczne |
11 | Świetlica Wiejska w Krzykosach, Krzykosy 83, 62-650 Kłodawa | Stały | tak | SOŁECTWA: Dąbrówka, Krzykosy |
Kandydaci
Nr listy | Numer na liście | Nazwisko i imiona | Zawód | Miejscowość zamieszkania | Przynależność do partii politycznej lub poparcie | Oświadczenie lustracyjne | Komitet |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | LIROY-MARZEC Piotr Krzysztof | muzyk | Kielce | nie należy do partii politycznej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY | |
1 | 2 | KRYSTOWSKA Anna | adwokat | Warszawa | nie należy do partii politycznej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY | |
1 | 3 | BRYŁKA Anna Mirosława | prawnik | Kobylata | członek partii politycznej: Ruch Narodowy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY | |
1 | 4 | TOMCZAK Witold Stanisław | lekarz | Kępno | nie należy do partii politycznej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY | |
1 | 5 | JÓŹWIAK Maciej | właściciel sklepu | Środa Wielkopolska | członek partii politycznej: Ruch Narodowy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY | |
1 | 6 | GAPIŃSKA Magdalena | historyk | Kościelec | nie należy do partii politycznej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY | |
1 | 7 | KUŚWIK Andrzej Antoni | trener sportu | Wolica | nie należy do partii politycznej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY | |
1 | 8 | WAWRZYNIAK Piotr Bogusław | historyk | Trzcianka | nie należy do partii politycznej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY | |
1 | 9 | ROHDE Aleksandra | grafik | Poznań | nie należy do partii politycznej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY | |
1 | 10 | ZIĘTKOWSKI Wojciech Maciej | ekonomista | Środa Wielkopolska | nie należy do partii politycznej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY | |
2 | 1 | SPUREK Sylwia Iwona | radczyni prawna | Warszawa | członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia | KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA | |
2 | 2 | STANDERSKI Dariusz Marian | ekonomista | Rożnowo | członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia | KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA | |
2 | 3 | UEBERHAN Katarzyna | filozofka | Poznań | członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia | KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA | |
2 | 4 | PANCEWICZ Mikołaj Jakub | specjalista zastosowań informatyki | Kalisz | nie należy do partii politycznej | KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA | |
2 | 5 | WÓJCIAK-PLEYN Ewa Maria | aktorka | Poznań | nie należy do partii politycznej | KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA | |
2 | 6 | STANIEWSKI Marcin | politolog | Poznań | nie należy do partii politycznej | KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA | |
2 | 7 | MICHOCKA Kalina | filolożka języka nowożytnego | Kalisz | członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia | KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA | |
2 | 8 | ZALESIŃSKI Zbigniew Stanisław | ekonomista | Leszno | nie należy do partii politycznej | Pracowałem | KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA |
2 | 9 | DECKER Magdalena Maria | filolog polski | Ostrów Wielkopolski | nie należy do partii politycznej | KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA | |
2 | 10 | JEŻAK Ewa Agnieszka | specjalistka bankowości | Brzeźno | członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia | KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA | |
3 | 1 | KOPACZ Ewa Bożena | lekarz | Radom | członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI | |
3 | 2 | MILLER Leszek Cezary | politolog | Warszawa | członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI | |
3 | 3 | GRZYB Andrzej Marian | parlamentarzysta | Siedlików | członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI | |
3 | 4 | STĘPIEŃ Miłosława Dorota | tłumaczka | Konin | członek partii politycznej: Partia Zieloni | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI | |
3 | 5 | WAWRYKIEWICZ Michał | adwokat | Dziekanów Polski | nie należy do partii politycznej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI | |
3 | 6 | MROCZKOWSKA Barbara Elżbieta | politolog | Leszno | członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI | |
3 | 7 | BOSACKI Marcin Rafał | dyplomata | Warszawa | nie należy do partii politycznej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI | |
3 | 8 | DROZD Krystiana Maria | nauczyciel | Ostrów Wielkopolski | członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI | |
3 | 9 | FABIŚ-SZULC Karolina Urszula | główna księgowa | Poznań | członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI | |
3 | 10 | RUTNICKI Jakub Adam | parlamentarzysta | Pniewy | członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI | |
4 | 1 | KRASNODĘBSKI Zdzisław Marek | nauczyciel akademicki | Warszawa | nie należy do partii politycznej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |
4 | 2 | MOŻDŻANOWSKA Andżelika Anna | ekonomistka | Kępno | członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |
4 | 3 | LICHOCKA Joanna Katarzyna | poseł na sejm RP | Warszawa | członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |
4 | 4 | SZYNKOWSKI VEL SĘK Szymon Andrzej | sekretarz stanu | Poznań | członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |
4 | 5 | BARTOSIK Ryszard | parlamentarzysta | Kowale Pańskie | członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |
4 | 6 | PORZUCEK Marcin Bartosz | poseł na sejm RP | Piła | członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |
4 | 7 | DUDZIAK Lidia Danuta | politolog | Poznań | członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |
4 | 8 | POPKOWSKI Robert Adam | przedsiębiorca | Konin | członek partii politycznej: Solidarna Polska | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |
4 | 9 | FRANKIEWICZ Joanna Dorota | germanista | Poznań | nie należy do partii politycznej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |
4 | 10 | DZIEDZICZAK Jan Michał | politolog | Warszawa | członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |
5 | 1 | WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz | inżynier energetyki | Poznań | członek partii politycznej: Unia Pracy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS | |
5 | 2 | WACHOWSKA-KUCHARSKA Anna Małgorzata | specjalista sprzedaży internetowej | Poznań | członek partii politycznej: Partia Razem | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS | |
5 | 3 | SZLINDER Maciej Karol | socjolog | Poznań | członek partii politycznej: Partia Razem | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS | |
5 | 4 | NOWAK Paulina | ekonomista | Słupca | członek partii politycznej: Partia Razem | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS | |
5 | 5 | NOWACKI Konrad | administrator systemów komputerowych | Zduny | członek partii politycznej: Partia Razem | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS | |
5 | 6 | BŁAŻEJCZAK-KLECZEWSKA Beata | specjalista ds. ochrony środowiska | Kalisz | członek partii politycznej: Partia Razem | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS | |
5 | 7 | SMIRNOW Amadeusz Piotr | nauczyciel języków obcych | Poznań | członek partii politycznej: Partia Razem | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS | |
5 | 8 | KASPRZAK-BARTKOWIAK Kamila | dziennikarz | Gniezno | członek partii politycznej: Partia Razem | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS | |
5 | 9 | WILK-BARAN Anna Elżbieta | dziennikarz | Wronki | członek partii politycznej: Ruch Sprawiedliwości Społecznej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS | |
5 | 10 | KOSZAL Dorota | specjalista ds. zamówień publicznych | Poznań | członek partii politycznej: Partia Razem | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS | |
6 | 1 | JUREK Marek | historyk | Wólka Kozodawska | członek partii politycznej: Prawica Rzeczypospolitej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 | |
6 | 2 | PARDA Błażej Łukasz | ekonomista | Piła | nie należy do partii politycznej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 | |
6 | 3 | KOSMALSKA Joanna Agnieszka | ratownik medyczny | Gostyń | nie należy do partii politycznej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 | |
6 | 4 | LUCH Katarzyna | inżynier budownictwa | Lipka Wielka | nie należy do partii politycznej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 | |
6 | 5 | FORDON Jacek | automatyk przemysłowy | Drużyna | nie należy do partii politycznej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 | |
6 | 6 | GARCZYŃSKI Bartosz | antropolog kultury | Poznań | nie należy do partii politycznej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 | |
6 | 7 | KOCHAŃSKA Julia Anna | pedagog | Przybyszewo | nie należy do partii politycznej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 | |
6 | 8 | GATTI Sabina Edwarda | tłumacz | Poznań | nie należy do partii politycznej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 | |
6 | 9 | PERA Jakub | politolog | Borzykowo | nie należy do partii politycznej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 | |
6 | 10 | KOZŁOWSKI Jerzy | poseł na Sejm RP | Kalisz | nie należy do partii politycznej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 |