Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian

IV Liga mężczyzn w tenisie stołowym

Email Drukuj PDF

1-plakat górnik tenis stołowy

TERMINARZ ROZGRYWEK:


kalisko - konińskiej ligi okręgowej (IV liga) mężczyzn
w sezonie sportowym 2013/2014 - runda II (wiosenna)

godzina TERMIN X - 1 luty 2014 r. (sobota)
17:00 1 GÓRNIK Kłodawa 10 LKS Doruchów
17:00 2 LKS Gorzyce Małe 9 KROTOSZ III Krotoszyn
17:00 8 MARATON Moskurnia 3 KROTOSZ II Krotoszyn
17:00 6 ORZEŁ Wysocko Wielkie 4 ŻAKI II Taczanów
17:00 5 IMPULS Zduny 7 PIAST Ostrzeszów

godzina TERMIN XI - 16 luty 2014 r. (niedziela)
10:00 1 GÓRNIK Kłodawa 9 KROTOSZ III Krotoszyn
10:00 2 LKS Gorzyce Małe 8 MARATON Moskurnia
10:00 3 KROTOSZ II Krotoszyn 7 PIAST Ostrzeszów
10:00 4 ŻAKI II Taczanów 5 IMPULS Zduny
10:00 10 LKS Doruchów 6 ORZEŁ Wysocko Wielkie

godzina TERMIN XII - 23 luty 2014 r. (niedziela)
10:00 8 MARATON Moskurnia 1 GÓRNIK Kłodawa
10:00 10 LKS Doruchów 2 LKS Gorzyce Małe
10:00 3 KROTOSZ II Krotoszyn 6 ORZEŁ Wysocko Wielkie
10:00 7 PIAST Ostrzeszów 4 ŻAKI II Taczanów
10:00 9 KROTOSZ III Krotoszyn 5 IMPULS Zduny

godzina TERMIN XIII - 2 marca 2014 r. (niedziela)
10:00 1 GÓRNIK Kłodawa 7 PIAST Ostrzeszów
10:00 6 ORZEŁ Wysocko Wielkie 2 LKS Gorzyce Małe
10:00 5 IMPULS Zduny 3 KROTOSZ II Krotoszyn
10:00 9 KROTOSZ III Krotoszyn 4 ŻAKI II Taczanów
10:00 10 LKS Doruchów 8 MARATON Moskurnia

godzina TERMIN XIV- 15 marca 2014 r. (sobota)
17:00 6 ORZEŁ Wysocko Wielkie 1 GÓRNIK Kłodawa
17:00 2 LKS Gorzyce Małe 7 PIAST Ostrzeszów
17:00 3 KROTOSZ II Krotoszyn 9 KROTOSZ III Krotoszyn do 15.02.2014
17:00 5 IMPULS Zduny 8 MARATON Moskurnia
17:00 10 LKS Doruchów 4 ŻAKI II Taczanów

godzina TERMIN XV - 23 marca 2014 r. (niedziela)
10:00 1 GÓRNIK Kłodawa 5 IMPULS Zduny
10:00 4 ŻAKI II Taczanów 2 LKS Gorzyce Małe
10:00 6 ORZEŁ Wysocko Wielkie 8 MARATON Moskurnia
10:00 9 KROTOSZ III Krotoszyn 7 PIAST Ostrzeszów
10:00 3 KROTOSZ II Krotoszyn 10 LKS Doruchów

godzina TERMIN XVI - 30 marca 2014 r. (niedziela)
10:00 3 KROTOSZ II Krotoszyn 1 GÓRNIK Kłodawa
10:00 2 LKS Gorzyce Małe 5 IMPULS Zduny
10:00 9 KROTOSZ III Krotoszyn 6 ORZEŁ Wysocko Wielkie
10:00 7 PIAST Ostrzeszów 10 LKS Doruchów
10:00 8 MARATON Moskurnia 4 ŻAKI II Taczanów

godzina TERMIN XVII - 6 kwiecień 2014 r. (niedziela)
10:00 4 ŻAKI II Taczanów 1 GÓRNIK Kłodawa
10:00 2 LKS Gorzyce Małe 3 KROTOSZ II Krotoszyn
10:00 7 PIAST Ostrzeszów 6 ORZEŁ Wysocko Wielkie
10:00 8 MARATON Moskurnia 9 KROTOSZ III Krotoszyn
10:00 10 LKS Doruchów 5 IMPULS Zduny

godzina TERMIN XVIII - 13 kwietnia 2013 r. (niedziela)
10:00 1 GÓRNIK Kłodawa 2 LKS Gorzyce Małe
10:00 4 ŻAKI II Taczanów 3 KROTOSZ II Krotoszyn
10:00 5 IMPULS Zduny 6 ORZEŁ Wysocko Wielkie
10:00 7 PIAST Ostrzeszów 8 MARATON Moskurnia
10:00 9 KROTOSZ III Krotoszyn 10 LKS Doruchów

Życie w Kłodawie Sport IV Liga mężczyzn w tenisie stołowym

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki

 

U�ywamy plik�w cookies, by u�atwi� korzystanie z naszych serwis�w. Je�li nie chcesz, by pliki cookies by�y zapisywane na Twoim dysku, zmie� ustawienia swojej przegl�darki. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk