Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian

Turniej piłki halowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kłodawa

Email Drukuj PDF

W minioną sobotę, 12 lutego 2011r, w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Kłodawie został rozegrany turniej halowej piłki nożnej w kategorii chłopców rocznika 1999 i młodsi o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kłodawa.

Organizatorem turnieju był Klub Sportowy Górnik Kłodawa, natomiast patronat honorowy objął Burmistrz Miasta i Gminy Kłodawa Pan Józef Chudy.

W zawodach udział wzięło sześć drużyn. Były to: Górnik Kłodawa I, Górnik Kłodawa II, Boruta Zgierz, Błękitni Helenów, MKS Olimpia Koło oraz Znicz Władysławów.

Mecze zostały rozegrane systemem każdy z każdym, a kto zostanie zwycięzcą rozstrzygnęło dopiero ostatnie spotkanie. Po 12 punktów zdobyły drużyny Błękitnych oraz Boruty, jednak w bezpośrednim pojedynku Błękitni pokonali Borutę 2:0 i to oni mogli cieszyć się z pierwszego miejsca. Trzecia lokata przypadła zawodnikom z Koła. Kolejne miejsca zajęli piłkarze Górnika, a na ostatniej pozycji uplasował się Znicz Władysławów.

Najlepszym zawodnikiem turnieju została wybrana Wiktoria Marszewska z Błękitnych Helenów.

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Filipa Kuśmierkiewicza z Górnika Kłodawa I.

Najlepszym strzelcem turnieju z 8 bramkami został Damian Grabowski z MKS-u Olimpii Koło.