Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian
Email Drukuj PDF
Otwarcie boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Nr 2 - 30 maja 2008 - godz. 900 .

Boisko wielofunkcyjne przy Zespole Szkół Nr 2 w Kłodawie spełnia funkcję boiska do piłki siatkowej, koszykowej, piłki ręcznej oraz do gry w tenisa ziemnego.
Płyta boiska o wymiarach 22 x 44 m wykonana jest z trawy syntetycznej o włóknach polipropylenowych fibrylowanych o wysokości 15 mm, obsypanych piaskiem kwarcowym.Nawierzchnia charakteryzuje się: trwałością, niepodatnością na warunki atmosferyczne, zwiększonym poziomem bezpieczeństwa użytkowników na co wpływ ma starannie dobrany układ poszczególnych warstw nawierzchni i podbudowy z możliwością wykorzystania boiska przez cały rok, oraz efektownym wyglądem a także ciekawą kolorystyką.Ogrodzenie terenu spełnia funkcję piłkochwytów o wysokości 4 m a wykonane jest z siatki ogrodzeniowej cynkowanej, powlekanej tworzywem sztucznym.
Generalnym wykonawcą robót, wybranym w wyniku przetargu nieograniczonego była FIRMA „KASZUB” z Kiełpina. Podwykonawcą drenażu i podbudowy boiska był Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kłodawie, który był również wykonawcą instalacji oświetlenia. Wykonawcą dojazdu do boiska z kostki brukowej wraz z zatoką parkingową był Zarząd Budynków i Usług Komunalnych w Kłodawie.
Koszt budowy wraz z wykonaniem oświetlenia i parkingu wyniósł: 358.789 zł. W wyniku wygranego przez Gminę Kłodawa konkursu inwestycja została dofinansowana przez Ministra Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w wysokości 119 600,00 zł.
Boisko jest przeznaczone dla wszystkich mieszkańców zgodnie z regulaminem boiska. Siatki są dostępne w dyżurce szkolnej za okazaniem dowodu tożsamości.

Zapraszamy do korzystania !
Turystyka Otwarcie boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Nr 2 - 30 maja 2008 - godz. 9

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki