Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian

Miasto - Organizacje Pozarządowe

Email Drukuj PDF

W BIPie została zamieszczona uproszczona oferta realizacji zadania publicznego pn.: Integracja i zwiedzanie regionu.

Email Drukuj PDF

W Biuletynie Informacji Publicznej UMIG w Kłodawie została zamieszcozna uproszczona oferta realizacji zadania publicznego - Sieć Życiaproszczona oferta realizacji zadania publicznego - Sieć Życia.

Email Drukuj PDF

W BIPie zamieszczono ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu: „Działalność na rzecz dzieci i młodzieży” w 2021 roku

Poprawiony: piątek, 19 lutego 2021 11:58
Email Drukuj PDF

Zarządzenie Nr 64/2020 Burmistrza Kłodawy z dnia 17.08.2020r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu: „Działalność na rzecz dzieci i młodzieży”.

Załączniki:
Pobierz (Zarządzenie Nr 64.pdf)Zarządzenie Nr 64.pdf[ ]2753 Kb
Poprawiony: czwartek, 20 sierpnia 2020 14:00
Email Drukuj PDF

Konsultacja społeczna
27 listopada 2018 roku w Urzędzie Miasta i Gminy w Kłodawie, odbyło się spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych w ramach konsultacji społecznych, dotyczących projektu „Programu współpracy Gminy Kłodawa z organizacjami pozarządowymi na rok 2019”. Spotkanie prowadzili Dawid Pudło- kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu oraz Magdalena Bawej - inspektor ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi. Podczas konsultacji przedstawiono prezentację multimedialną na temat projektu programu oraz znowelizowanych Rozporządzeń Przewodniczącego Komitetu do spraw Pożytku Publicznego, dotyczących nowych wzorów ofert i nowych wzorów sprawozdań. Omówiono projekt programu oraz wysłuchano wniosków i propozycji zgłaszanych przez przedstawicieli organizacji, którzy przybyli na spotkanie.

Poprawiony: czwartek, 29 listopada 2018 10:16

Strona 3 z 8

Życie w Kłodawie Organizacje pozarządowe, granty

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki