Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian

Miasto - Organizacje Pozarządowe

Email Drukuj PDF

DSC 0360
21 listopada 2017 roku w Urzędzie Miasta i Gminy w Kłodawie, odbyło się spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych w ramach konsultacji społecznych dotyczących projektu „Programu współpracy Gminy Kłodawa z organizacjami pozarządowymi na rok 2018”. Podczas spotkania, prowadzonego przez Dawida Pudło kierownika referatu Oświaty, Kultury i Sportu, omówiono projekt oraz wysłuchano wniosków i propozycji zgłaszanych przez przestawicieli organizacji, którzy przybyli na spotkanie.

Fotorelacja:

Poprawiony: czwartek, 30 listopada 2017 13:56 Więcej…
Email Drukuj PDF

Informacja o wszczęciu konsultacji społecznych z inicjatywy Burmistrza Kłodawy w przedmiocie projektu „Programu współpracy Gminy Kłodawa z organizacjami pozarządowymi na rok 2018”.

Poprawiony: środa, 08 listopada 2017 14:56
Email Drukuj PDF

Burmistrz Kłodawy serdecznie zaprasza na spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych, prowadzących działalność na terenie Gminy Kłodawa. Tematem spotkania będą konsultacje w sprawie projektu „Programu współpracy Gminy Kłodawa z organizacjami pozarządowymi na rok 2014” (w załączeniu projekt programu).
Uwagi, opinie i propozycje do konsultowanego dokumentu można zgłaszać do dnia 15 listopada 2013 r., na załączonym formularzu, osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy  w Kłodawie, ul. Dąbska 17, pok. Nr 13 lub drogą elektroniczną - e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .  
W/w uwagi, opinie i propozycje można składać również podczas spotkania.  Spotkanie odbędzie się w dniu 15 listopada 2013 roku o godz. 14.00 w Sali nr 19 Urzędu Miasta i Gminy w Kłodawie.

Zarządzenie i projekt dostępny w BIPie pod adresem: http://bip.klodawa.wlkp.pl/?a=1085

Email Drukuj PDF

Oferta:

Poprawiony: poniedziałek, 21 października 2013 09:19
Email Drukuj PDF

Oferta:

Strona 4 z 8

Życie w Kłodawie Organizacje pozarządowe, granty

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki