Gmina Kłodawa

Polish English French German Russian Ukrainian

Badanie w zakresie zużycia energii oraz emisji gazów cieplarnianych w ramach opracowywania Planu gospodarki niskoemisyjnej

Email Drukuj PDF

baner ankieta

Szanowni Państwo,

 Przeprowadzamy obecnie na terenie Gminy Kłodawa badanie w zakresie zużycia energii oraz emisji gazów cieplarnianych  w ramach opracowywania Planu gospodarki niskoemisyjnej.

W badaniu biorą udział mieszkańcy i przedsiębiorcy z terenu gminy. Badanie jest ogromnie ważne, ponieważ jego wyniki posłużą do poprawy stanu środowiska w gminie oraz opracowania planów redukcji emisji gazów cieplarnianych do atmosfery i podniesienia efektywności energetycznej budynków prywatnych.

 

Ankieta jest w pełni anonimowa. Wyniki badania będą prezentowane jedynie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych. Wyniki badania indywidualnego nie będą nigdzie pokazane.

Bardzo zależy nam na Państwa udziale w badaniu. Prosimy o szczere odpowiedzi.

 

Przygotowany dokument pozwoli gminie, ale również mieszkańcom i przedsiębiorcom z terenu gminy, wnioskować w nowej unijnej perspektywie finansowej o środki przeznaczone na termomodernizację budynków, modernizację oświetlenia, czy też rozwój odnawialnych źródeł energii (np. w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020).

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.nuvarro.pl

ANKIETY DLA:

- mieszkańców

https://docs.google.com/forms/d/1A4hiQ-1JVS9HVrCYkPyvrOsWK6sLD2qe6bv_XFQHchM/viewform

- przedsiębiorców

https://docs.google.com/forms/d/1K07WwNIy3ar9jxt6mrqYyMzeLf5nXyRhvNISGuSe8sw/viewform

Życie w Kłodawie Środowisko Badanie w zakresie zużycia energii oraz emisji gazów cieplarnianych w ramach opracowywania Planu gospodarki niskoemisyjnej

Galeria zdjęć

Mapy i szlaki


 

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

 

Zobacz więcej

 

Dołącz do nas

Facebook Twitter myspace flickr youtube

 

Przewodniki